• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Ročný Horoskop 2018

Ročný Horoskop 2018 BLÍŽENCI

Práca a peniaze

Bude vás poháňať túžba po zmene, nových poznatkoch a skúsenostiach. Začiatkom roka vás môže príjemne prekvapiť zaujímavá ponuka práce či výhodná brigáda. Budete zvažovať nové štúdium, zmenu zamestnania či dokonca profesie. Pohrávať sa budete aj s myšlienkou začať podnikať. Váš profesný potenciál bude vrcholiť najmä od marca do augusta. Náročné budú pre vás najmä posledné mesiace v roku, kedy budete pociťovať zvýšenú pracovnú únavu. Pozor na prepracovanosť a nepredvídateľné peňažné straty. Snažte sa viac šetriť a menej utrácať.

Láska, rodina a vzťahy

Vo vzťahoch bude prevládať spokojnosť a šťastie, žiadne vážne hádky sa u vás vyskytovať nebudú. Jedine čo vás potrápi bude pocit príliš veľkej závislosti na svojom partnerovi, preto sa pokúsite viac času venovať svojim záľubám a koníčkom. Nezadaní sa na prelome leta a jesene môžu dočkať silného romantického vzťahu. Pozor však na opätovné obnovovanie starých partnerských vzťahov, mohli by ste sa veľmi sklamať a popáliť.

Zdravie a kondícia

Začiatkom roka sa budete cítiť viac unavení a potrápi vás oslabená imunita. Pozor na tráviace ťažkosti a zažívanie, reumu, problémy s kĺbmi, respiračné a chronické ochorenia. Dávajte si pozor taktiež na toxické látky a alkohol. Počas januára a februára vás potrápia častejšie depresívne nálady, ale zvyšné mesiace budete po psychickej stránke zažívať veľmi dobré obdobie, budete vyrovnaní a optimistickí.

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Charakteristika znamení