• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Ročný Horoskop 2018

Ročný Horoskop 2018 BÝK

Práca a peniaze

Už od začiatku roka sa vám v oblasti práce bude dariť, po dobrých výsledkoch budete mať stále tendenciu sa ešte viac zdokonalovať a zlepšovať dosiahnuté výsledky. Vaše úsilie nepoľaví, práve naopak, bude sa naďalej stupňovať a na jeseň dosiahnete ešte väčší úspech. Po celý rok budete mať dostatok sily na to, aby ste zvládli všetko, čo si naplánujete a zaumienite. Budete sa snažiť obnoviť či posilniť staré pracovné vzťahy. Čaká vás množstvo pracovných schôdzok a stretnutí. Dobrý pocit nebudete mať akurát z kolegov, ktorí sa budu snažiť vašu prácu urýchliť na úkor jej kvality. Ku koncu roka vás čakajú nové ponuky, začnete pracovať na novej úlohe, ktorá vás bude baviť. Finančné polepšenie čakajte najmä v lete. Myslite však na budúcnosť a vytvorte si nejakú finančnú rezervu, ktorá sa vám bude v októbri hodiť. V prípade, že ste závislí od platieb klientov, pozor na november kedy hrozí, že sa mnohé platby s ktorými počítate omeškajú.

Láska, rodina a vzťahy

Láska nie je práve tá oblasť života o ktorej by sa v tomto roku dalo povedať, že je najšťastnejšou. Môže sa objaviť množstvo nečakaných zvratov a komplikácií. Paradoxne ale pre nezadaných býkov je rok 2018 rokom, kedy sa pripúšťa vidina doživotného vzťahu. Stretnete totiž niekoho, do koho sa bláznivo zamilujete. Najromantickejším mesiacom je apríl. Pokiaľ ste už v nejakom pevnom vzťahu, pokúste sa novému vzťahu neprepadnúť. Napriek možným komplikáciám v oblasti lásky, je pre býkov rodina komfortnou zónou, kde majú tendenciu udržiavať pohodu a kľud. Celý rok sa budete deliť s partnerom o váš pocit, že je tým najlepším človekom, ktorého ste si mohli po svojom boku priať a tento pocit mu budete aj náležito dávať najavo. Koncom roka vám bude na oplátku zase váš partner v každodenných maličkostiach prejavovať svoju lásku a prekvapí vás silnými emóciami. Otvára sa možnosť spečatenia vzťahu. Ak práve zotrvávate vo vzťahu ktorý je silno negatívne poznačený a nefunkčný, vaše problémy sa pred letom prehĺbia natoľko, že sa rozhodnete tento vzťah ukončiť. Sami však dlho neostanete.

Zdravie a kondícia

Začiatkom roka vás môžu potrápiť pretrvávajúce problémy s kĺbmi, močovými cestami alebo zažívacie problémy. Dávajte si pozor aj na pracovné preťaženie, opakujúce sa bolesti hlavy a hroziace pracovné úrazy. Zvyšok roka však 2018 sľubuje po telesnej aj duševnej stránke obrat k lepšiemu a rýchle zbavenie sa viacerých zdravotných problémov. K ešte rýchlejšej regenerácii vám dopomôže hlavne pravidelný pohyb. Koncom roka môže hroziť úraz.

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Charakteristika znamení