• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Ročný Horoskop 2018

Ročný Horoskop 2018 KOZOROŽEC

Práca a peniaze

Začiatok roka bude v oblasti zamestnania skôr pokojnejší. S príchodom jarných mesiacov sa však vaše pracovné nasadenie dostane doslova do raketových otáčok a budete musieť vynaložiť všetky sily, aby ste obstáli v dôležitej výzve. Vašim hlavným hnacím motorom je profesná stabilita a materiálne zaistenie budúcnosti. Hoci všetko nedopadne tak, ako by ste si želali, nemusíte sa báť žiadnych negatívnych dôsledkov. Naopak, veci ktoré sa vám nepodaria celkom podľa vašich predstáv, vám prinesú dôležité poznanie. Vhodným mesiacom k presadeniu vašich pracovných záujmov je marec. Ak chcete začať podnikať, počkajte skôr na druhú polovicu roka. Ak ste v štádiu, že práve hľadáte vhodnú prácu, čo nevidieť sa dočkáte a pošťastí sa vám nájsť zaujímavé zamestnanie, ktoré vás finančne zabezpečí a bude vás aj baviť. Koncom roka si doprajete zaslúžený oddych a na veľa vecí sa budete pozerať s nadhľadom a rekapitulovať udalosti, ktorým ste počas roka museli čeliť. Mnoho prekážok, ktoré však úspešne behom roka zvládnete, vám prinesie finančnú pohodu a splnenie si nejakého sna. Ku koncu roka vás čaká dôležité rozhodovanie ako naložiť s nadobudnutými peniazmi, či a ako ich máte investovať. Rozhodovanie bude pre vás náročné a prinesie vám určitý nekľud.

Láska, rodina a vzťahy

Rodinná atmosféra môže byť o niečo horšia najmä v prvej tretine roka. Dôjde k zásadnej zmene a aby ste atmosféru napravili, budete musieť vo vzťahu pristúpiť na mnohé kompromisy a začať stavať na nových základoch. Ak žijete v trvalom partnerskom zväzku, nástupom mája sa situácia úplne otočí a môžete sa tešiť na prehĺbenie citov a možno dokonca aj na prírastok do rodiny. Partner bude pre vás predstavovať istotu a stabilitu. Slobodným môže nová láska zamotať hlavu v mesiaci jún a júl, november alebo december. Je veľmi pravdepodobné, že to bude osoba úzko spätá s vašou minulosťou, alebo niekto, koho dlhšiu dobu platonicky milujete. Možné je, že stretnete dokonca dve osoby, medzi ktorými sa budete rozhodovať, ktorej dáte šancu. Hoci si nebudete celkom istí, svoje rozhodnutie ľutovať určite nebudete.

Zdravie a kondícia

Extrémne výkyvy zdravotného stavu by vám počas tohto roka hroziť nemali. Choroby sa vám budú vo veľkej miere skôr vyhýbať, zaostávať bude ale váš psychický stav a hrozí vám častejšie psychické preťaženie, zvýšená nervozita a nespavosť. V rámci fyzickej kondície môžete mať menšie problémy s tlakom, žilami a oslabenými prieduškami. Posnažte sa zapracovať na zlepšení stavu vašej imunity.

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Charakteristika znamení