• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Ročný Horoskop 2018

Ročný Horoskop 2018 LEV

Práca a peniaze

Hneď úvodom roka sa vám nepodarí niečo, čo ste plánovali a vopred s tým počítali. Nezúfajte však, lebo všetko má svoje opodstatnenie a v konečnom dôsledku vám tento nečakaný nezdar neuškodí, ale naopak príde vhod. V tomto roku máte veľký predpoklad kariérneho postupu. Hviezdy prajú aj ďalšiemu vzdelávaniu a osvojeniu si cudzieho jazyka. Stresy sa vám budu vyhýbať a podarí sa vám vyriešiť niečo, čo ste si už dlhšie plánovali. Od júna však zbystrite pozornosť, hrozia konflikty v kolektíve. Ku koncu roka očakávajte novú fázu vo vašej práci, hoci sa vám bude zdať spočiatku náročná, zvládnete ju pomerne ľahko a budete spokojní. S financiami vás čaká rok ako na hojdačke – raz budete dole, raz hore. Preto budete nútení viac premýšľať, šetriť a kalkulovať. Finančnú injekciu očakávajte v polovici roka. Dobre si však premyslite ako s prostriedkami naložíte a snažte sa aj niečo ušetriť, pretože ku koncu roka vám peniaze začnú opäť odchádzať z rozpočtu akosi rýchlejšie. Najviac spokojní budú podnikatelia, ktorých poteší výhodná zmluva či projekt, ktorý im prinesie väčšie množstvo peňazí. Zamestnaní sa môžu koncom jesene dočkať zvýšenia platu.

Láska, rodina a vzťahy

Tento rok si konečne uvedomíte, koho naozaj milujete. Teplo rodinného krbu je pre vás dôležité a darí sa vám ho udržiavať takmer 365 dní v roku. Hoci peniaze nerozhadzujete, svojich príbuzných doslova rozmaznávate – nie však drahými dovolenkami a darmi. Vašu polovičku v citovej oblasti zámerne udržujete v neustálom napätí, aby ste tak udržali kotol lásky na najhorúcejšom bode. Levi, ktorí sú singel a stretnú potencionálneho partnera, nenechávajú nič na náhodu a riadia sa viac rozumom ako srdcom. Sú opatrní a snažia sa nádejnú lásku dôkladne spoznať kým ju k sebe pustia bližšie. Príchodom jari vás môže čakať vášnivý románik, ktorý však nebude trvať dlho. Zoznámenie vás čaká aj koncom roka, ktoré hoci spočiatku vyzerá len ako nezáväzný flirt, k vášmu prekvapeniu vyústi až do vážnejšieho vzťahu. Koniec roka bude plný lásky a odhodlania vyriešiť problém, pred ktorým ste už dlho zatvárali oči. Je možné, že do života sa vám vráti partner, po ktorom už roky túžite.

Zdravie a kondícia

Už dlhšie pociťujete, že by ste pre svoje zdravie mali robiť viac. Veríte, že energiu sa vám najlepšie podarí získať z prírody. Energiu vám pomôže doplniť aj dostatok spánku a prísun vitamínov. Z prepracovanosti sa budete cítiť častejšie unavení a potrápia vás aj bolesti hlavy, krčnej chrbtice a chrbáta. Pozor na oslabenú psychiku a problémy s očami. Zmeníte nezdravý životný štýl, čo začne rýchlo prinášať pozitívne výsledky.

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Charakteristika znamení