• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Ročný Horoskop 2018

Ročný Horoskop 2018 PANNA

Práca a peniaze

V práci sa vám bude mimoriadne dariť. Vaša precíznosť a vytrvalosť bude na maxime a bez strachu sa pustíte aj do úloh, ktorých ste sa v minulosti obávali. Žiadna pracovná výzva nebude pre vás problém, naopak akejkoľvek úlohy sa zhostíte s ľahkosťou a bravúrne si s ňou poradíte. V druhej polovici roka môžete očakávať povýšenie v práci, alebo zaujímavú pracovnú ponuku, ktorú vám bude okolie závidieť. Máte možnosť uspieť v dôležitom výberovom konaní. Na nedostatok peňazí si tento rok sťažovať nebudete, bude vás to ale stáť množstvo času stráveného v práci. Ku koncu roka si ešte výraznejšie finančne polepšíte. Ušetrené peniaze skúste múdro investovať.

Láska, rodina a vzťahy

Už začiatkom roka sa naladíte na potrebu riešiť vo vzťahoch veci s ktorými ste dlhodobejšie nespokojní. Napriek vašej snahe niečo zmeniť napokon osobný život posuniete do ústrania, nakoľko prioritou bude u vás tento rok najmä práca. Pozor na nedostatok času a pozornosti pre vašich blízkych. Vaše neustále odsúvanie riešenia problémov v citovej a rodinnej oblasti na neskôr, môže spôsobiť vo vzťahu vážnu krízu. Snažte sa preto viac komunikovať a neodsúvať citové problémy do úzadia. Ako rodičia budete vystupovať až prehnane ochranársky a hoci to myslíte dobre, okolie to tak vnímať nebude. Vo vzťahu sa snažte ubrať vo vašej neustálej snahe mať navrch a manipulovať druhými, inak vám hrozia sústavné hádky alebo tichá domácnosť. Negatívna atmosféra by sa mala príchodom leta postupne upokojiť. Koncom roka si uvedomíte, že je skutočne potrebné viac času venovať aj vášmu najbližšiemu okoliu a zmeniť atmosféru vo vzťahoch k lepšiemu. Čas, ktorý tomuto cieľu obetujete, sa vám však dostatočne zúročí až budúci rok.

Zdravie a kondícia

Zdravie neberte ako úplnú samozrejmosť, nepodceňujte prevenciu či prípadné varovné príznaky. Potrápiť vás môže najmä zažívanie, žlčník a obličky. Budete náchylnejší na kožné problémy a častejšie bolesti hlavy. Väčšie a dlhodobejšie stresy môžu mať negatívny vplyv na vašu imunitu, čo bude mať za následok častejší výskyt viróz a nachladnutí.

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Charakteristika znamení