• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Ročný Horoskop 2018

Ročný Horoskop 2018 RAK

Práca a peniaze

V prvej polovici roka nebude atmosféra v pracovnej oblasti príliš priaznivá a budete musieť vynaložiť veľké úsilie na to, aby ste profesné záležitosti udržali pevne v rukách. Situácia sa zmení až okolo júna, kedy sa dokážete dostatočne vyburcovať a ukázať aký veľký potenciál vo vás skutočne je. Vyriešite všetky problémy a komplikácie a s ľahkosťou zdoláte všetko, čo vám príde do cesty. Budete kypieť energiou a napadne vás množstvo zaujímavých riešení, ktoré budete vedieť vhodne aplikovať do praxe. Pozor však na tendencie k príliš impulzívnemu konaniu. Už v prvej polovici roka si dávajte väčší pozor na peniaze a sa snažte niečo ušetriť, čakajú vás totiž väčšie výdaje a váš rodinný rozpočet by to nemusel celkom ustáť. Snažte sa niečo ušetriť aj na výdavkoch spojených s letnou dovolenkou. V letných mesiacoch sa vám bude hodiť každá koruna. Finančná situácia sa postupne utrasie k normálu, ale nie skôr ako na prelome jesene a zimy.

Láska, rodina a vzťahy

Najlepším obdobím pre lásku a harmonický vzťah je máj a jún. Nezadaní si v tomto čase môžu nájsť novú známosť, prípadne sa k vám môže vrátiť bývalá láska s ktorou obnovíte svoj vzťah. Zadaní pocítia potrebu a túžbu svoj vzťah legalizovať. Koncom roku môže prísť správa, že sa vaša rodina rozrastie o nového člena. Motorom vášho spokojného života je rodina. Rodinné šťastie vám dodáva pocit radosti a spokojnosti. Venujete sa spoločným koníčkom a záľubám. V prvej polovici roka dokonca bojujete s túžbou venovať ešte viac času domácim záležitostiam na úkor vašej kariéry. V novembri však pozor na manželské spory. Vašu lásku môže vážne narušiť aj príliš veľká vzájomná závislosť.

Zdravie a kondícia

Celý rok bude pre vás znamenať striedanie dobrých a menej dobrých období. Vo fázach, kedy nebudete celkom fit, vás môžu potrápiť najmä zažívacie problémy a žlčník, chrípka, viróza a bolesti chrbtice. Vážne sa zamyslite nad zmenou životosprávy, spomalenie hektického tempa a rozhýbanie vášho stuhnutého svalstva. Snažte sa dobíjať energiu pravidelným pohybom, ako aj zvýšeným príjmom vitamínov a minerálov.

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Charakteristika znamení