• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Ročný Horoskop 2018

Ročný Horoskop 2018 RYBY

Práca a peniaze

Rok 2018 je pre znamenie ryby vhodným rokom na rozširovanie svojich obzorov, štúdia, študijných a pracovných ciest do zahraničia. Budete viac produktívni a v práci sa vám bude dariť. Je možné, že v pracovnej oblasti vás prekvapí veľká zmena, či postúpenie. Ak zvažujete začať s podnikaním, práve tento rok je pre vás tým správnym. Začiatkom roka si finančne polepšíte a dariť sa vám bude po finančnej stránke i naďalej. V polovici roka sa však objavia určité finančné straty. Pozor na mesiac október a november, ktoré nie sú vhodné na investície. Pozor taktiež na požičiavanie peňazí, ktoré sa vám už nemusia vrátiť. V decembri by sa finančná situácia mala otočiť opäť k lepšiemu, možná je dokonca výhra či finančná odmena.

Láska, rodina a vzťahy

Silno si uvedomujete ako moc vám záleží na vašich blízkych a príjemnej rodinnej atmosfére, ktorá vás vnútorne dobíja. Budete sa preto snažiť maximálne prispieť k rodinnej harmónii. Kľudné obdobie prejde v polovici roka do ešte väčšej harmónie a nie je vylúčené ani tehotenstvo. Stabilita vo vzťahoch pretrvá počas celého roka a ak aj príde k nejakej väčšej hádke, nakoniec sa všetko rýchlo vyrieši. Ak nie ste zadaní, je veľmi pravdepodobné, že v zimných mesiacoch stretnete veľkú lásku. Na obzore sa črtá tento rok aj svadba.

Zdravie a kondícia

Najmä začiatkom jari a ku koncu roka bude vaše telo najviac náchylné na zápalové ochorenia. V letných mesiacoch môžete mať problémy s tlakom a koncom roka pozor na ochorenia štítnej žľazy a na možné úrazy. K skvalitneniu kondície a zdravotného stavu vám pomôže najmä pravidelný dostatočný spánok a duševná pohoda. Snažte viac odpočívať, venujte viacej času sebe a tomu, čo vás napĺňa.

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Charakteristika znamení