• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Ročný Horoskop 2018

Ročný Horoskop 2018 ŠKORPIÓN

Práca a peniaze

Začiatkom roka dostanete novú ponuku práce a hoci sa budete obávať, či by ste ju zvládli, neváhajte a túto možnosť využite. Vaše obavy sú zbytočné, postavenie planét vám v tomto roku garantuje úspešné pracovné obdobie. Dokáže sa vynikajúco koncentrovať a sršíte množstvom originálnych nápadov, prácu budete hravo zvládať, dokonca vás bude úprimne aj tešiť. Ku koncu roka vás čaká práca, v ktorej naviažete na niečo z minulosti a budete profitovať z vplyvných kontaktov. Čaká vás množstvo pracovných stretnutí a hoci budete z práce veľmi unavení a občas vás prepadne pocit beznádeje, nepoľavíte, pretože dobré výsledky práce vás dostatočne napĺňajú a posúvajú vpred. Začiatkom roka vám budú síce financie trochu chýbať, ale nepotrvá dlho a čaká vás ich zvýšený a najmä pravidelný prísun. Peniaze vám prinesie najmä nejaký väčší projekt, ktorý sa vám podarí dokončiť koncom roka. Nepodceňujte prípadné spory s kolegami, nadriadenými či finančnými partnermi. Ich riešeniu venujte dostatočnú pozornosť a snažte sa upevniť vzájomnú spoluprácu, aby vám zbytočne neutiekla dôležitá príležitosť.

Láska, rodina a vzťahy

Nezadaní dokážu objaviť v ľuďoch skutočné poklady. Nedáte sa oklamať prvým dojmom, ale počkáte na vhodné situácie, pri ktorých sa ich skutočná povaha viac prejaví. V láske ste opatrní a svoje srdce nezveríte len tak niekomu. Načúvate svojej intuícii. V tomto roku sa snažíte do domácnosti zaviesť pevnejšie pravidlá a systém. Pokúšate sa spravodlivejšie podeliť povinnosti medzi jednotlivých členov rodiny a snažíte sa docieliť, aby si jeden člen rodiny neužíval príliš veľa ničnerobenia na úkor ostatných. S veľkou energiou sa vrhnete do toho, aby ste vášmu vzťahu postavili pevnejšie a nové základy. Pozor na zbytočnú žiarlivosť. Na jar pravdepodobne ukončíte nejaký vzťah, toto rozhodnutie však bude predčasné a impulzívne. Problémy v milostnom vzťahu spôsobuje najmä vaša prudko stúpajúca potreba voľnosti a slobody, ktorá silno trasie stabilitou vzťahu a preveruje jej trvácnosť. Na konci roka sa všetky partnerské problémy vyriešia a váš vzťah sa stane stabilným a pevnejším.

Zdravie a kondícia

V oblasti zdravia sa cítite neohrození a máte množstvo energie na rozdávanie. Máte pevnú vôľu a motiváciu na zmenu životosprávy k lepšiemu. Napriek pozitívnemu psychickému nastaveniu vám hrozia kratšie obdobia, kedy sa bude cítiť príliš prepracovaní, preťažení a potrápi vás menšia depresia. Začiatkom roka budete bojovať s oslabenou imunitou, na jeseň vás častejšie bude hnevať žalúdok a koncom roka sa vyskytnú problémy s tlakom. Oplatí sa vám vsadiť na včasnú prevenciu. Pokiaľ máte problém s nadváhou, počas tohto roka si strážte stravovacie návyky, nakoľko máte tendenciu príliš priberať.

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Charakteristika znamení