• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Ročný Horoskop 2018

Ročný Horoskop 2018 STRELEC

Práca a peniaze

V pracovnej oblasti sa vám naskytne množstvo priestoru na vlastnú realizáciu, čo s radosťou uvítate. Vaša túžba po sebarealizácii vás bude čoraz silnejšie tlačiť do myšlienky zahájenia vlastného podnikania. Kolegov, obchodnú konkurenciu, či závistlivých neprajníkov ktorí majú tendenciu vás podceňovať kľudne ignorujte. V práci vám nechýba energia, vďaka čomu všetko s prehľadom zvládnete. Prácu si budete užívať celý rok, nečakajú vás žiadne veľké výkyvy a prekážky. V závere roka sa vám črtajú nemalé zisky. Pocítite naplnenie a veľkú spokojnosť. V otázkach financií vám bude výrazne pomáhať váš dobrý inštinkt, vďaka ktorému budete všetko zvládať a vyhnete sa negatívnym finančným výkyvom. Najmä v záverečnej tretine roka vás čaká v súvislosti s peňažnými prostriedkami šťastie a spokojnosť.

Láska, rodina a vzťahy

Rodina je pre vás všetkým a venujete jej maximum svojej pozornosti. Navyše rodina sa vo vašej prítomnosti určite tento rok nudiť nebude, nakoľko máte chuť vymýšľať zaujímavý program, realizovať nevšedné výlety, zažívať neobyčajné prekvapenia a skúšať nové, bláznivé veci. Baví vás prekonávať hranice. Veľa budete so svojim partnerom cestovať a ste dokonca ochotní nechať sa prehovoriť aj na náročnejšie práce spojené s domácnosťou, ako napríklad rekonštrukcia, maľovanie, sťahovanie a podobne. Partner vám na oplátku splní všetko, čo vám uvidí na očiach. Ak ste zadaní pozor na cudziu osobu, ktorá vás očarí tak silno, že máte tendenciu byť neverní. Nevera by sa však otočila voči vám a váš trvalý vzťah by ste nenávratne týmto zabili. Nezadaní stretnú na jeseň veľkú lásku. Očakávať môžete i žiadosť o ruku. Pozor na faloš medzi vašimi priateľmi. Vyskytne sa medzi nimi niekto, kto vám váš vzťah veľmi závidí a bude sa snažiť ho prekaziť.

Zdravie a kondícia

Začiatkom roka sa môže objaviť bolesť kĺbov. Všeobecne sa vám ale tento rok vracia chýbajúca vitalita, ste výkonnejší, ohybnejší a budete ovplyvňovať dobrou fyzickou kondíciou a tešiť sa dobrému zdraviu. Zaraďte do svojho života viac pravidelného pohybu. V lete budú vašu energiu dobíjať vodné športy. V druhej polovici roka si dávajte väčší pozor na prejedanie sa, inak vám hrozia problémy s trávením. Na jeseň môžete mať menší problém so zníženou imunitou, preto sa na vás nalepí viróza a potrvá vám o niečo dlhšie než sa z nej úplne dostanete. Pozor si dajte na úrazy z nepozornosti.

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Charakteristika znamení