• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Ročný Horoskop 2018

Ročný Horoskop 2018 VÁHY

Práca a peniaze

V práci moc spokojní nebudete, z čoho bude prameniť zvýšený nekľud a tendencia sa rýchlo vzdávať. Impulzívne jednanie a pocit, že musíte z práce odísť vám neprinesie nič dobré. Zbytočne veci neurýchľujte a každý krok si dobre rozmyslite. Neutekajte pred zodpovednosťou a neotáčajte chrbát pred prípadnými problémami, ktoré vás môžu tento rok dostihnúť. Ste dostatočne silní na to, aby ste im čelili. S vytrvalosťou, odhodlanosťou a vierou v samých seba sa vám ich podarí zvládnuť. Na jeseň sa vaše emócie postupne upokoja, dostanú do normálu a v práci sa vám začne konečne dariť. Vhodný čas na väčšie zmeny a vážnejšie rozhodnutia prichádza až koncom roka. Nie je vylúčené, že príde nová, zaujímavá, pracovná ponuka. S financiami je to paradoxne behom roka úplne opačne. V období, kedy budete pociťovať v profesii nespokojnosť, sa o finančnú stránku príliš strachovať nemusíte, nehrozí vám žiaden väčší finančný úbytok, dokonca v letných mesiacoch si môžete aj polepšiť. Zbystriť pozornosť by ste mali na konci roka, kedy vám môžu chýbať peniaze, nakoľko vás čakajú väčšie výdavky a budete musieť siahnuť na vaše úspory.

Láska, rodina a vzťahy

Afrodita prináša váham kokteil plný vášne, nehy a fantázie. Najlepším mesiacom pre intímne chvíľky sú august a november. Na prelome septembra a októbra čaká nezadaných ideálne obdobie pre zoznámenie, ktoré by mohlo vyústiť až do trvalého vzťahu a plánovanie manželského zväzku. V manželstve a rodinných vzťahoch bude takmer počas celého roku nutné riešiť praktické záležitosti. Jednou z príčin, kde napätie pramení, môže byť aj finančná neistota. Do riešenia problémov sa vám vôbec nechce, čo platí najmä v partnerských vzťahoch. V žiadnom prípade ich však nezametajte pod koberec, nemuselo by sa vám to vyplatiť. Najmä Váhy narodené v druhej polovici znamenia by nemali v manželstve prehliadať drobné problémy. Odmena vo forme zveľadenia vzťahov sa dostaví až koncom roka, kedy sa vám podarí všetko urovnať. Naplní vás spokojnosť a dočkáte sa pohody a zaslúženého pocitu lásky. Možné je aj počatie potomka.

Zdravie a kondícia

Vaše zdravie je pomerne dobré a celkom ľahko odolávate aj chrípke a jarným virózam. Hoci nepatríte k tým, čo si hneď sťažujú na každé malé pichnutie a umelo vyhľadávajú zdravotné problémy, mali by ste viac myslieť na prevenciu a načúvať vášmu telu a jeho potrebám. Ak máte pocit, že sa u vás prejavujú nejaké zdravotné problémy, aj keď sa vám zdajú byť nepodstatné, neberte ich na ľahkú váhu. Začiatkom roka sa môžu vyskytnúť krátkodobé kožné problémy. Pokiaľ aktívne športujete, dajte si pozor na problémy s kolenami, kĺbmi a na riziko úrazu. Inak sa môžete tešiť pomerne pevnému zdraviu, pretože choroby sa vám budú oblúkom vyhýbať.

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Charakteristika znamení