• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Ročný Horoskop 2018

Ročný Horoskop 2018 VODNÁR

Práca a peniaze

Množstvo práce vás zavalí hneď na začiatku roka a nebudete vedieť čo skôr. Táto situácia vám však neprekáža, naopak vám robí radosť a najradšej by ste prijali všetky ponuky, ktoré sa pred vami objavia, všetko zvládli naraz a sami. Príliš veľké nasadenie a rozpracovanie úloh na všetky strany vám však môže byť skôr na škodu ako na úžitok. Pomohlo by vám zvoľniť tempo, určiť si systém, vyberať prioritné úlohy a vypracovať ich do úplného konca. Odplatou vám bude nie len spokojnosť nadriadených, príjemnejšia pracovná atmosféra, ale aj lepšie pracovné výsledky. Koncom roka vás zavalí množstvo pracovných schôdzok. Hoci zamestnávateľ vaše pracovné tempo ocení, nezabudnite si nájsť čas aj na svoju rodinu. V oblasti financií vás najmä v prvom polroku čaká obdobie hojnosti, po finančnej stránke sa vám bude dariť a dokonca sa dočkáte aj nejakej odmeny, alebo vás prekvapí nečakaný finančný príjem. V polovici roka však očakávajte menšiu finančnú krízu a následnú stagnáciu. V žiadnom prípade sa nenechajte vtiahnuť do riskantných investícií alebo projektov, mohli by ste ľahko prísť o svoje peniaze. Finančná situácia sa upraví až koncom roka.

Láska, rodina a vzťahy

Tento rok nebude jednoduché vás udržať v rodinnom kruhu a zapojiť do rodinných povinností či spoločného trávenia voľného času. Nakoľko máte plnú hlavu práce kde sa stále niečo deje, rodinu odsúvate často na vedľajšiu koľaj. Pochopenie pre rodinu a štedré trávenie času v kruhu najbližších však budete praktizovať aspoň v auguste. V láske preferujete činy miesto prázdnych rečí. Oplývate bujnou milostnou fantáziou, ktorú sa snažíte stoj čo stoj premeniť na realitu. Veľmi dôležitá je pre vás vzájomná súhra. Nezadaní otvorte oči! Vo vašej blízkosti v druhej polovici roka konečne začnete vnímať osobu, ktorá sa už dlhšie pohybuje vo vašej blízkosti a ktorá vás veľmi miluje. Keď ju odhalíte, zamilujete sa aj vy a pocítite obrovské šťastie. Pozor na prílišné majetnícke sklony zo strany partnera, ktoré sa vám nebudú páčiť a mohli by viesť až k rozchodu. Už začiatkom zimy sa však mnohé vyrieši, budete opäť naplnení láskou a zažijete doslova osudové zaľúbenie.

Zdravie a kondícia

Celým začiatkom roka vás bude sprevádzať stres a poruchy spánku. Na jar budete viac náchylní na alergie. Leto prežijete bez závažnejších zdravotných problémov. Na jeseň budete bojovať s opakujúcou sa chrípkou a v zimným mesiacoch vás potrápi tlak a bolesť kĺbov. Neodkladajte návštevu lekára. Snažte sa viac oddychovať a relaxovať, upravte životosprávu a venujte sa energetickým cvičeniam, vyhnete sa tak mnohým zdravotným komplikáciám.

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Charakteristika znamení