• Dnes je: Streda 30. novembra 2022 meniny má Ondrej, Andrej

Horoskopy

Horoskopy pre Nedeľu 4. december 2022

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Dilemu za vás nevyrieši nikto iný. O svojej budúcnosti rozhodujte sami, len potom budete spokojní. Nie je to také ťažké, ako to vyzerá.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Potrebujete odpočinok, preto si doprajte kratšiu dovolenku alebo aspoň menej práce v zamestnaní. Vaša tvrdohlavosť môže narušiť vzťahy s partnerom.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Podľahnete oduševneniu a na dnes si naplánujete veľa práce. Vaše očakávania sa asi nesplnia. Vystríhajte sa ostrejších poznámok! Vo vzduchu visí konflikt.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Partnera rozhorčí váš nezodpovedný prístup. Ak sa budete niekomu sťažovať, stretnete sa s nesúhlasom. Prílišnou náročnosťou vyvoláte nespokojnosť.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Riešenie závažných problémov prenechajte iným. Dôležité rokovania preložte na vhodnejší deň. Ak to nie je možné, aspoň sa snažte vyhnúť zodpovednosti.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Predpoludnie prejde ako normálny pracovný deň, popoludnie prinesie nové nápady a aj kritické zhodnotenie minulého. Konečne sa pustíte do vybavovania niektorých vašich dlhov.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Dnešný deň nie je vhodný na to, aby ste riešili intímne otázky vo vzájomných vzťahoch. Aj na pracovisku by ste mali taktizovať, ak chcete dosiahnuť svoje ciele. Rokovania o vážnych veciach radšej odložte.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Pre vás dnes platí: Práca chvatná, málo platná. Odložte povinnosti i rozhodnutia na neskôr. Večer si vypočujete zaujímavé návrhy súvisiace s vaším povolaním.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Čaká vás konflikt. Na vás nezapôsobí, hoci osoba, ktorá vám protirečí, ho zoberie tragicky. Neuspokojíte sa len so sľubmi.