• Dnes je: Štvrtok 04. marca 2021 meniny má Kazimír

Horoskopy

Horoskopy pre Nedeľu 7. marec 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Ak sa dnes vydáte na cestu, bude veľmi úspešná. Spoznáte mnoho nových osôb a získate dobré kontakty. Máte veľkolepé plány, ktoré však brzdia reálne možnosti. Skúste sa prispôsobiť.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Prežijete pomerne nevyrovnaný deň, počas ktorého veľmi nečakajte, že pôjde všetko podľa vašich predstáv. Budete musieť prekonať viaceré prekážky. Nie sú vylúčené ani spory. Skúste ísť do kina.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Dnes sa budete musieť rozhodnúť. Čaká vás rozhovor s partnerom. Buďte bez obáv, partner bude mať pre vašu prácu pochopenie a podporí vás.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Nasnažte sa za každú cenu presadiť vašu vôľu. Doprajte aj ľuďom okolo vás vniesť svoje nápady do spoločnej práce. Pristupujte zodpovednejšie k rodine a deťom.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Sklamanie, ktoré zažijete, berte s rezervou. Najmä ak pôjde o člena vašej rodiny. Určité ťažkosti, ktoré ste mali v predchádzajúcom období, dnes ustúpia.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Dnešný deň by ste mali venovať starostlivosti o svoje duševné a telesné zdravie. Onedlho príde obdobie, keď by sa vám mohlo zanedbávanie tejto stránky veľmi vypomstiť. Premôžete pohodlnosť.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Skontaktujte sa s dobrým priateľom a pripravte akciu, ktorá bude prospešná nielen vám dvom, ale poteší aj iných. Sprevádzať vás bude po celý čas dobrá nálada.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Zamyslite sa, či výčitka z domu, že ste držgroš, nie je pravdivá. Iste je rozumné, že peniaze nepremyslene nevyhadzujete, ale pokúste sa výnimočne aspoň maličkosťou spraviť svojim blízkym radosť.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Mali by ste byť opatrnejší vo finančných otázkach. Nie vždy je risk aj zisk. Prekvapí vás niečo, čo súvisí s vašim domovom. Môže to byť však iba planý poplach.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Nič neprehliadnite! I maličkosti môžu priniesť nepríjemné následky. Vaša osobná príťažlivosť a túžba po zábave rastie. Získate niečo, čo vám spôsobí veľkú radosť.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Je načase, aby ste si dokonale oddýchli. Vyjdite si do prírody, spojte príjemné s užitočným. Asi budete nútení riešiť určitý problém v rodine.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Zdá sa, že ste si umienili priveľa urobiť. Dnešné úlohy zvládnete len s veľkými ťažkosťami. Čakajú vás prekážky pri cestovaní a asi niečo zmeškáte.