• Dnes je: Piatok 20. mája 2022 meniny má Bernard

Horoskopy

Horoskopy pre Nedeľu 22. máj 2022

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Úlohy stojace pred vami zvládnete, aj keď mnohé budú znamenať pre vás stratu. Zamerajte sa na citový život. Niečo by ste v ňom mohli zlepšiť.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Nespoliehajte sa len na slovné prísľuby. Len po ich preverení môžete realizovať vaše plány. V citových vzťahoch vám hviezda jasne svieti naďalej.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Všetkých v okolí prekvapí vaša usilovnosť a činorodosť. Budete mať úspech pri presadzovaní požiadaviek. Do citových vzťahov silu nemiešajte!

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Dnes sa nevyhnete sporom. Niekto vás obviní z nesplnenia sľubu alebo povinností. Najlepšie urobia tí, čo sa nedajú strhnúť a počkajú, kým sa všetko vysvetlí.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Dnes sa nedajte zatiahnuť do neistých podnikov. Nič sa nestane, ak budete ešte nejaký čas sledovať vývoj udalostí z bezpečnej vzdialenosti. Vaša citlivá povaha je ľahko zraniteľná.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Zrejme sa dnes nevyhnete nervozite, ktorú vyvolá vaše zvýšené nasadenie. Treba to len vydržať, zajtra už bude pokojnejší deň. Snažte sa ovládať svoje emócie.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Konečne dostanete očakávanú správu, ale úľava nebude taká veľká, ako ste očakávali. Nič si z toho nerobte, hviezdy vám sľubujú pozitívne zmeny.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Dnes sa prejaví vaše dobré srdce. Budete sa snažiť pomôcť všetkým, ktorí sa majú horšie ako vy. Dajte si pozor pri cestovaní vo verejných prostriedkoch.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Dnešný deň môže byť v jednej dôležitej veci rozhodujúci. Nemusíte sa ľakať, osud bude na vašej strane. Viete sa správne zapáliť pre vec, čo presvedčí aj toho najväčšieho skeptika.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Chceli by ste byť rýchlejší ako ostatní. Uštvať sa však kvôli tomu nevyplatí. Dávajte si pozor, aby ste mali dostatok síl vtedy, keď to budete najviac potrebovať.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Nemali by ste podľahnúť snívaniu o veciach, ktoré nie sú nateraz reálne. Máte veľa restov, ktoré by ste mali dať čo najskôr do poriadku. Vyhnete sa zbytočným komplikáciám

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Nič vás nesúri, a preto uvažujte nad tým, čo zamýšľate urobiť. Kontrolujte všetky úmysly. Ak chcete zmeniť sled udalostí, dnes ich môžete ovplyvniť.