• Dnes je: Pondelok 16. júla 2018 meniny má Drahomír

Horoskopy

Horoskopy pre Piatok 20. júl 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Povinnosti splníte len za cenu strát. Ak odhadnete mieru, dočkáte sa aj úspechu. Večer sa uvoľníte v oblasti citov. Prestaňte odsudzovať ľudí za ich mladosť.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Urobíte krok k zmene zamestnania. Nebudete vyčkávať a pripomeniete sa i sám. Večer zhodnotíte, čo ste urobili počas dňa. Asi si určíte aj vyššie ciele.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Nemiešajte sa do sporov cudzích ľudí, aj tak im nemôžete pomôcť. Ak si nezoberiete túto radu k srdcu, môže sa vám poľahky stať, že tým najhorším ostanete nakoniec vy.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Rozdielnosť vašich predstáv a skutočnosti vyvolá nové problémy a ťažkosti. Môžete si pomôcť, len prestaňte všetko komentovať.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Vďaka vašej absolútnej sústredenosti sa vám podarí dotiahnuť pracovné záležitosti až do konca. Schôdzku, ktorú ste si dohodli, nezmeškajte.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Zaradíte si do programu dlho plánovanú akciu. Nemajte obavy z finančných špekulácií. Ak chcete pôsobiť presvedčivo, musíte zmeniť vystupovanie.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Dnes si môžete dovoliť skoro všetko, čo chcete. Máte veľkú výhodu v tom, že si dokážete udržať takmer za každých okolností prehľad o situácii. Pri tom všetkom, čo sa okolo vás deje, je to naozaj obdivuhodné.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Na obzore sú dôležité veci. Mali by ste navrhnúť stretnutie, spoločne dohodnúť postup a podľa neho pokračovať. Možnosť omylu je menšia. Premôžte pohodlnosť, vyplatí sa vám to.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Zbytočne sa bránite, vaši neprajníci budú dnes presní a vytrvalí. Zabúdate, že najlepšia obrana je útok? Pokojne využite aj metódy nepriateľa.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Problém, ktorý vám spôsoboval bolesti hlavy, sa dnes vyrieši bez vášho pričinenia. Ale neradujte sa predčasne. Nemusí to byť trvalého rázu.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Dostanete sa do situácie, keď pripustíte aj to, čo ste predtým odmietali. Poteší a prekvapí vás dobrá správa. Nereagujte však unáhlene.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Všetky vaše nápady budú fantastické a ktorý si vyberiete, ten bez ťažkostí splníte. Mal by vám priniesť výhody aj vo finančnej oblasti.