• Dnes je: Piatok 20. mája 2022 meniny má Bernard

Horoskopy

Horoskopy pre Piatok 20. máj 2022

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Nadišiel čas, aby ste splnili sľuby, ktoré sa od vás očakávajú. Ak budete ich splnenie odďaľovať, prestanú vás brať vážne. To by vás iste veľmi mrzelo. Naplno sa vo veci angažujte.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

V úlohe, ktorú chcete dnes vyriešiť, potrebujete mať úplne jasno. Dajte si veci vysvetliť. Dávajte si pozor na cestách a pri športovaní.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Deň ako stvorený na investíciu väčšej sumy peňazí. Ak budete mať možnosť uzavrieť zmluvy alebo dostanete prísľuby súvisiace s financiami, neváhajte!

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Tak ľahko, ako by ste si to predstavovali, to predsa len zatiaľ nepôjde. Nejaký čas budete musieť ešte vydržať nápor útokov, ktoré sa budú na vás valiť z rôznych strán.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Nezabúdajte, že vašu radosť umožnila spolupráca s inými. Zahrňte do ocenenia aj ich zásluhy, inak vás nabudúce nechajú na suchu.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Pričasto sa sťažujete, čo môže vyvolávať nevôľu ľudí, s ktorými prichádzate do kontaktu. Nasaďte si ružové okuliare a uvidíte, že sa vám všetko začne javiť celkom inak.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Opatrne narábajte s financiami, aby ste neutrpeli stratu. Vyhýbajte sa riskantným situáciám a akýmkoľvek sporom s osobami na ktorých závisíte. Pokúste sa byť trochu nad vecou.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Nedajte sa znechutiť rečami, ktoré sa o vás šíria v zákulisí. Na tom predsa nestojí svet. Rozmýšľajte prakticky a nevydávajte zbytočne veľa síl na vysvetľovanie nezmyslov.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Vaším pohŕdavým správaním si zbytočne robíte nepriateľov. Dôležité pracovné rokovania alebo skúšky odložte. Mohli by ste zažiť neúspech.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Máte pred sebou výborný deň. Objaví sa možnosť, ako si finančne prilepšiť. S prijatím ponuky váhajte, ale nie tak dlho, aby od nej upustili.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Radosť zo života, ktorú dnes budete pociťovať o niečo intenzívnejšie ako inokedy, vytvára zároveň schopnosť oduševniť sa za vec. Máte všetky predpoklady dosiahnuť vo veci úspech.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Dávajte si pozor na omyly, mali by ste potom veľa práce s ich nápravou. Možno vás potrápi trochu bolesť hlavy. Neprepínajte svoje sily, ak sa necítite vo forme, poproste o pomoc.