• Dnes je: Štvrtok 04. marca 2021 meniny má Kazimír

Horoskopy

Horoskopy pre Piatok 5. marec 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Doobeda sa vám prepečie nesplnená úloha, ale dlhšie odkladanie môže priniesť nepríjemné následky. Nevyhnete sa kontrole. Nebojte sa kritiky.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Vaša fyzická kondícia je dobrá. Hravo zvládnete služobné cesty alebo fyzicky náročné práce. Planéty vám zabezpečia deň plný dobrodružnej atmosféry.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Vaša aktivita sa blíži k vrcholu. Nikto vám nezabráni presadiť sa. Život vám skomplikujú peniaze. Zabudnite na to, čakajú vás sladké chvíle.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Objavia sa úlohy, ktorých podstata vám bude cudzia. Zmobilizujte sily k väčšej aktivite, lebo by ste mohli niečo zmeškať. Okolnosti vás zvedú k najakému dobrodružstvu.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Ak sa rozhodnete pre to či ono, nikto by vám to nemal vyčítať, ani by vám nemal nič predpisovať. Potom však zostaňte pri tom a nemeňte rozhodnutie len preto, že budete mať inú náladu.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Pozvanie, na ktoré čakáte, akosi neprichádza, a vy si už pomaly začínate zvykať na myšlienku, že z toho "mračna nezaprší".

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Pred vami je vynikajúci deň. Môže vás postretnúť šťastie i tam, kde ho vôbec neočakávate. V práci sa zbavíte problémov, ktoré trvajú už dosť dlho.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Krivka vašej nálady kmitá odhora až celkom dolu. Napadajú vás tie najnezmyselnejšie myšlienky a plány. Mali by ste si dať pokoj a radšej sa vyberte do prírody.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Máte v hlave plány na nejaké to povyrazenie, len neviete ako to realizovať tak, aby vám to všetci odsúhlasili. V nijakom prípade sa nepúšťajte do hádok, ale všetko urobte v tichosti.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Výborný deň! Všetky povinnosti prijmete s optimizmom. Vďaka intuícii sa vyhnete starostiam. Dodržiavajte termíny, pri nich vám intuícia ani vtipné výhovorky nepomôžu.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Počas dňa vám bude stále niekto určovať program. Nedovoľte, aby vašu náladu určovali iní, lebo večer si to odnesú vaši najbližší. Prekvapí vás prístup partnera.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Nezabúdajte na to, že nech sa rozhodnete akokoľvek, všetkým vyhovieť nemôžete. Sústreďte sa predovšetkým na to, čo si vyžaduje mimoriadne zaťaženie. Tam budete mať úspech stopercentne.