• Dnes je: Štvrtok 28. januára 2021 meniny má Alfonz

Horoskopy

Horoskopy pre Piatok 29. január 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Prebudená aktivita vás vedie ku konštruktívnemu rozhovoru. Túžbu po romantike a harmónii môže naplniť jedna sympatická osoba. Záleží na vašej iniciatíve.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Máte pred sebou rušný deň. Postarajú sa o to osoby opačného pohlavia. Klebetami vám dokážu znepríjemniť najmä poobedie. Pri rodinnom krbe už bude príjemne.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Pozerajte sa na veci v širších súvislostiach. To čo máte na mysli, je síce nateraz vhodné, ale natrvalo to neobstojí. Vráťte sa z ríše fantázie na zem a sústreďte sa na jeden reálny cieľ.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Dnes vidíte veci optimistickejšie ako inokedy. To vám pomôže presvedčiť partnera o svojich názoroch. Môžete naplno rozvinúť svoju aktivitu. Čo sa týka financií chce to trpezlivosť..

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Dnes vám hviezdy odstránia z cesty všetky prekážky. I keď budete mať práce dosť, zdá sa, že si pri nej oddýchnete. Pozor na klebety! Môžu vyvolať nepríjemnosti.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Ak sa ocitnete mimo epicentra diania, berte to s rozvahou. Nemusíte sa hneď urážať, že vás chcú iní odstaviť. Nejde o nič iné, než o to, že nemôžete byť vždy pri všetkom.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Vec, ktorá sa vám doteraz zdala problematická, sa ukazuje ako riešiteľná. Nemali by ste však preto zabudnúť na obozretnosť. Okolnosti sú dosť zahmlené a prekvapenia nie sú vylúčené.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Dnes sa dostanú na program zrejme finančné otázky. Máte šancu získať niečo, čo vás udržuje v napätí. Je to pochopiteľné, veď peniaze sú pre vás veľmi dôležité.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Neberte si viac úloh, ako môžete zvládnuť. Nezabúdajte, že mimo domu idú veci inakšie. Prehodnotiť program nie je také ťažké. Viac skromnosti a nesiahajte hneď po hviezdach.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Aj dnes cítite dôsledky napätia v zamestnaní? Prečítajte si dobrú knihu. Spoznáte, že aj váš život môže byť prechádzkou ružovou záhradou.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Celkové postavenie planét ukazuje, že sa zameriate len na pracovné povinnosti. Vyvarujte sa nadmernému sebavedomiu a nežeňte sa do ľúbostných dobrodružstiev.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Vaša povaha bude prekážkou k dosiahnutiu cieľov. Prestaňte sa voči okoliu uzatvárať. Šťastie v láske bude trvať, dajte pozor, aby sa partner nenudil.