• Dnes je: Streda 30. novembra 2022 meniny má Ondrej, Andrej

Horoskopy

Horoskopy pre Piatok 2. december 2022

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Na dnešok si veľa neplánujte. Mohli by ste prepadnúť panike. Radšej spravte menej a poriadne. Aj keď nie je váš správny deň, k priateľom sa správajte milo.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Pocit šťastia a pohody pramení z hĺbky vašej duše. Môže to byť spojené s lepším pracovným zaradením alebo zmenou náplne práce, ktorá vás uspokojuje.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Pri pozornom sledovaní situácie zisťujete, že sa nezaobídete bez toho, aby ste vykonali isté zmeny. Skôr, ako čosi podniknete, nechajte si urobiť rozpočet, aby ste nepreplácali.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Opätovne sa vynorí otázka, prečo robíte to, čo robíte. Pravdepodobne nebudete môcť dať na to jasnú odpoveď. Nakoniec, máte dostatok sily na to, aby si svoje obhájili.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Dnes by ste mali venovať čas drobnej, ale potrebnej práci. Nie je toho málo, čo by ste mali dať do poriadku. Nemusíte sa ponáhľať, dôležité je, aby ste odviedli precíznu prácu.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Ak dobre nerozumiete, čo od vás chcú, nechajte si to ešte raz vysvetliť. Vyhnete sa tak zbytočným nedorozumeniam. Pokiaľ sa vás niečo priamo netýka, nesnažte sa do toho zasahovať.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Opäť sa dostaví úspech, ale objavia sa aj kritické pripomienky. Pozorne ich počúvajte, niekto vám tak ponúkne návod, ako sa vyhnúť chybám.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Deň bude žičiť duševnej práci. Dostanete vynikajúcu inšpiráciu a zaujímavé nápady. Na realizáciu potrebujete pokoj v uzavretom prostredí, inak z toho nebude asi nič.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Ani v príjemnej spoločnosti by ste nemali zabúdať na povinnosti. Vaši známi sa na vás spoliehajú. Večer vás čaká udalosť, ktorá vás poteší.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Máte úspech a tým priťahujete ľudí v svojom okolí. Sledujte, či medzi vašimi priaznivcami nie sú ľudia, ktorí by sa radi na vás priživili. Nesadnite im na lep a rozumne rozdávajte svoje sily.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Nepreberajte na seba záväzky a priveľa práce, ani keby vám za to niekto sľuboval hory-doly. Vaša vyťaženosť je na hrane a všetko navyše by už išlo iba na úkor kvality. Sledujte svoj zdravotný stav.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Konečne skončíte dlho sa vlečúcu záležitosť. Necítite sa dobre? Môžete očakávať zlepšenie vášho zdravotného stavu. Čaká na vás cestovanie, návšteva alebo výlet.