• Dnes je: Štvrtok 04. marca 2021 meniny má Kazimír

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 1. február 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Dnešok vás privedie pred dilemu, či sa priznať ku klamstvu čestne, alebo radšej mlčky prehliadať vzniknuté klebety.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Dnes vás budú potrebovať najmä vaši najmladší príbuzní. Bude to náročné, len s vypätím síl dokážete odpovedať na všetky ich otázky.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Hviezdy vám sľubujú zmeny, asi budete cestovať alebo dostanete návštevu. Nepodceňujte žiadnu maličkosť, môže ovplyvniť najmä medziľudské vzťahy.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Ak máte chuť ísť sa zabaviť do spoločnosti, príliš nešpekulujte, koľko to bude stáť. Máte dostatok inteligencie na to, aby ste sa zabávali len do výšky svojich finančných možností a včas zabrzdili.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Dnes sa vám bude zdať všetko jednoduché. Nech vás to ale nezvádza k ľahkomyseľnosti. Môžete sa pokúsiť o šťastie v hre alebo v láske. Záleží na vás, čomu dáte prednosť.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Naučte sa čeliť útokom partnera s úsmevom na tvári a humorom. Neberte všetko tak vážne a tragicky. Všímajte si krásu v okolí a doprajte si nejaký estetický zážitok z oblasti kultúry.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Postavenie planét prinesie zlepšenie v rôznych oblastiach života. Nepremárnite príležitosť zbytočným váhaním. Niekto sa pokúsi vám vnútiť svoje názory.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Čaká vás domáca pohoda a priateľské posedenia. Niektoré záležitosti vo vašom súkromí sa konečne stabilizujú. Starší sa večer dozvedia príjemné prekvapenie.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Prežijete príjemné, ale aj plodné chvíle v kruhu priateľov. Vypočujete si o sebe len samé chvály. Máte dôvod na spokojnosť, určite to nebude vypočítavosť.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

V súkromnom živote i v práci sa vám bude dariť. Zostaňte opatrní pri manipulácii s financiami. Popoludní sa vám splní to, po čom v poslednom čase túžite.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Veľa vecí sa okolo vás zmenilo, čo ešte stále nemáte celkom strávené. To spôsobuje vašu vnútornú neistotu. Mali by ste sa na čas utiahnuť a usporiadať si myšlienky.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Ak budete tvrdohlavo trvať na svojom, môže dôjsť k nepríjemnému konfliktu v rámci vašej rodiny. Zamyslite sa radšej nad sebou, či by ste nemohli všeličo napraviť, čo spôsobuje vám aj iným problémy.