• Dnes je: Štvrtok 04. marca 2021 meniny má Kazimír

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 1. marec 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Pokúste sa vyvarovať stretnutia s človekom, ku ktorému vás viaže silný subjektívny vzťah. Je plný rozporov a vy ešte stále nemáte záujem ich odstraňovať a objasňovať.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Potrebujete zmenu zabehaného stereotypu, preto v žiadnom prípade neodmietajte pozvania do spoločnosti. Noví ľudia, zaujímavé kontakty, priveľmi nešetrite. Veľkorysosť sa vám stonásobne vráti.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Planéty vám dnes dožičia zábavu i erotiku. Nezabúdajte však ani na povinnosti. Mohli by ste prehliadnuť dôležité veci, a nedostatky ťažko napravíte.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Máte príliš vysoké nároky na ľudí okolo vás? Dnes sa radšej vyhnite konfliktným situáciám. Ak sa predsa do nejakej dostanete, nechajte jej prirodzený priebeh.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Ťahá vás do spoločnosti? Vyberte sa za priateľmi alebo aspoň na nákupy. Rozhovory s niekým vám pomôžu objasniť mnohé životné problémy.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Dnes preukážete dobrú vôľu na ústupky. Vaša srdečnosť nezostane dlho nepovšimnutá. Asi si vyslúžite niečiu vďaku. Večer vás čakajú príjemné zmeny.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Nájdite si čas a zamyslite sa nad sebou. Mali by ste sa konečne rozhodnúť, čo je pre vás najdôležitejšie a tomu venovať všetky svoje sily. Všetko sa naraz nedá.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Hviezdy vám prajú šťastie. Úspech budete mať v nejakej riskantnej hre. V citovej oblasti radšej neriskujte, nemuselo by to dobre dopadnúť.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Nebudete mať núdzu o prekvapenia a zmeny. Aj keď bude vaša aktivita mimoriadna, mali by ste myslieť na oddych. Nečakane prídete k peniazom.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Snažte sa chápať najbližších a prenechajte im viac priestoru na realizovanie svojich záujmov. Vráti sa vám to dvojnásobne, pričom si to ani neuvedomíte.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Príjemné stránky života boli pre vás v poslednom čase dôležitejšie, než čokoľvek iné. Teraz vychádzajú na povrch nedostatky, ktoré treba odstrániť. Napomenutie berte vážne, ale nie zas tragicky.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Napriek tomu, že sa priebeh jednej záležitosti trochu spomalil, netreba sa znepokojovať. Využite trochu voľného času a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch tvojho úsilia.