• Dnes je: Štvrtok 28. januára 2021 meniny má Alfonz

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 3. august 2020

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Skôr ako sa rozhodnete pre niečo celkom nové, mali by ste najskôr vyskúšať, čo to spraví na verejnosti. Nemôžete si predsa dovoliť robiť nepodarky.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Najskôr sa snažte pozbierať všetky potrebné argumenty a až potom s nimi vyjdite na verejnosť. Predčasný zásah by ani vám, ani veci nijako nepomohol.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Hoci sa vývoj akcie predbežne zastavil, využite príležitosť a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch svojho úsilia. Budete sa môcť lepšie pripraviť na ďalšie kroky.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

V práci sa môžete tešiť úspechom. I v rodine vládne spokojnosť. Dávajte si pozor na cestovanie v dopravných prostriedkoch, zlodejov je stále dosť.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Nenechajte sa vyviesť z miery banalitami. Radšej sa zdržte zbytočných komentárov. Z večerného rozhovoru vyplynie zaujímavá možnosť. Niečo to však bude stáť.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Hoci v práci zvládnete aj to, čo vás nebaví, v súkromí to nebude až také dobré. Konflikty, ktoré vzniknú, sa snažte rýchlo odstrániť. Môžu vyvolať veľa zla.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Pred vami sú úlohy, ktoré si vyžadujú sústredenosť a dôslednosť. Nemali by ste ich brať na ľahkú váhu, mohli by ste utrpieť väčšiu škodu, ako by vám mohlo byť príjemné.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Doterajšie napätie sa trochu uvoľňuje, ale vy ešte stále premýšľate o všetkom, čo ste doteraz museli podstúpiť. Bolo by lepšie zbaviť sa ťažkých myšlienok a plánovať si niečo nové.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Pripravte sa na zmeny. Aj keď netúžite po postupe, je tu pre vás šanca. Slabšia pamäť je len výsledkom vášho preťaženia. Pokúste sa viac relaxovať.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Konečne sa môže skončiť obdobie plné neistoty. Využívajte však len vlastné sily! Každý sprostredkovateľ by dnes mohol ohroziť váš úspech.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Usilujte sa šikovne dostať zo situácie, keď sa na vás obrátia s takými požiadavkami, ktoré nemôžete splniť. Aj veľkorysosť má svoje trvanie. Dôležité je, aby ste mali čisté svedomie.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Ešte stále budete myslieť len na peniaze. Snažte sa vedome vytvoriť dobrú náladu. Občas treba vedieť žiť, vychutnať aj tú najmenšiu príjemnú chvíľu.