• Dnes je: Štvrtok 28. januára 2021 meniny má Alfonz

Horoskopy

Horoskopy pre Stredu 4. november 2020

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Zrejme máte dobré a účelné nápady, ale asi o nich diskutujete s nesprávnymi ľuďmi. Obráťte sa na takých, ktorí rozmýšľajú ako vy. Určite pochopia a môžu vám aj pomôcť.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Drobné úspechy vás postupne môžu priviesť až k vysnenému cieľu. Vážte si všetko, čo vám osud momentálne poskytuje, a netvárte sa, že máte ešte medzery.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Máte mimoriadne úspešný deň. Konečne budete môcť čiastočne splatiť dlžoby. Vaše city a myslenie môžu ovplyvniť ľudia narodení v znamení Leva a Kozorožca.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Nenechajte sa do ničoho nútiť. Vaša intuícia vám napovie, ako sa máte zachovať. Ak chcete niečo zmeniť, tak len vtedy, ak to potvrdzuje aj vaše vnútorné presvedčenie.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Úlohy, ktoré si vyžadujú trpezlivosť, konečne dokončíte. Práca vám pôjde rýchlo a zostane vám čas aj na súkromie. Vďaka náhode nájdete dávno stratenú vec.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Máte strach z nejakých úloh? Ak sa dnes do nich pustíte, veľmi rýchlo ich vyriešite. Spoznáte príťažlivú osobu. Nebráňte sa novým známostiam!

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

V týchto dňoch by ste mali urobiť všetky dôležité rozhodnutia týkajúce sa kariéry a budúcnosti. Nie je vylúčené, že sa dočkáte príjemného prekvapenia, či dokonca výhry.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Pripravte sa na významné stretnutie. Možné sú i ponuky na spoluprácu. Ak sa chopíte príležitosti, investícia sa vám v budúcnosti vráti.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Nepodľahnite zbytočne klebetám, lebo si pokazíte celý deň. Nerobte nijaké scény, nemáte dôvod na žiarlivosť. Večer vás partner presvedčí o vernosti.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Nenechajte sa vyjadrovaním jednej sebavedomej osoby znechutiť a vohnať do kúta. Presne tam vás chce dostať. Cíti sa na koni a svoju silu si chce dokazovať na vás. Nedajte sa.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Nájdete spôsob, ako ukázať na chyby tak, aby ste nikoho neurazili. Vaše staré nápady sa stretnú s pozitívnym ohlasom. Pozor však na neprajníkov.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.