• Dnes je: Štvrtok 28. januára 2021 meniny má Alfonz

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 7. december 2020

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Dnes budete všetko vidieť cez ružové okuliare. Neprinesie vám to úžitok, asi sa dopustíte nejakých chýb. Zmena, ktorá vás večer zastihne, príde naozaj vhod.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Porozmýšľajte nad vašou životosprávou. Nemali by ste začať cvičiť a otužovať sa? V práci sa nespoliehajte na druhých. Inak s úspechom nemôžete rátať.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Vaše želania sa premenia na skutky. Zachovajte si dostatočnú mieru sebakritickosti. Ozve sa niekto, na koho ste už dávno prestali myslieť.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Využite vhodný čas a pokúste sa začať novú hru. Ak vám to doteraz nevychádzalo, neznamená to, že sa vám nebude dariť teraz. Osud treba pokúšať, kým sa dá. Aj šťastie sa niekedy unaví.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Dbajte o to, aby vás okolie správne chápalo. Rovnako sa však usilujte aj vy pochopiť druhých, aby neprišlo k zbytočným nedorozumeniam. Veľké potešenie vám spôsobí jedno pozvanie.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Rodina výrazne pociťuje vašu neprítomnosť. Môžete očakávať prudšie reakcie. Porozmýšľajte, či sa nedá zladiť vaša práca s prítomnosťou doma.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Dnes by ste mali dosiahnuť želaný výsledok. Takú možnosť si nenechajte ujsť a pokúste sa realizovať to, čo máte už dlhšie v úmysle. Tempo vám chýbať nebude.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Dnes sa vám naskytnú viaceré dobré príležitosti, nemali by ste si ich len tak ľahko prepásť. Vhodný deň je aj na začatie nových vecí. Čo dnes začnete, mali by ste s úspechom aj dokončiť.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Mali by ste si uvedomiť, že jedným rozhovorom sa vám nepodarí problém vyriešiť. Dobre je však, že ste pokročili aspoň o kúsok ďalej. Trpezlivosť ruže prináša.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Budete sa cítiť opäť na koni a mnohé vám pôjde ľahko od rúk. Stretnutie s istými osobami bude pre vás zážitkom. Ak sa chystáte na skúšku, mali by ste ju spraviť ľavou rukou.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Nedopustite, aby vás cudzie názory ovplyvnili natoľko, že zmeníte svoje pôvodné profesionálne plány. Úspech je zaručený. Ocenia ho najmä tí, ktorí o vás tak silne pochybovali.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Dnes by ste mali všetky problémy, ktoré sa vám doteraz nazbierali, vyriešiť ľavou rukou. Potrebujete na to istú dávku vytrvalosti, aby ste dokázali doviesť veci do úspešného konca.