• Dnes je: Štvrtok 28. januára 2021 meniny má Alfonz

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 11. január 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Zasa ste maľovali čerta na stenu. Zdá sa, že sa v rodine vaše obavy predsa len nesplnia. Dávajte si však pozor na sebaľútosť. To vám nepomôže, skôr naopak.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Múdro ste urobili, ak ste v rámci rodinného problému zaujali neutrálne stanovisko. Naďalej v tom pokračujte a ušetríte si nepotrebné vzrušenie. Dokážete využiť čas aj oveľa zaujímavejšie.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Dožičte si úplný oddych, poleňošte si dlho v posteli. Nemyslite na problémy v práci. Viac urobíte pre seba, ak si zoberiete nejakú knihu na čítanie.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Asi vás niekto navštívi, preto vykonajte potrebné upratovacie práce v byte, dome alebo chate. Nedajte sa rozčúliť nevhodnými poznámkami našich politikov.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Dnešok bude dňom pokoja a harmónie. Sústredíte sa na rodinu a vyhnete sa aktivitám, ktoré by vás mohli rozčúliť. Najbližší sa s radosťou pripoja.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Nemali by ste svojej láske nič zatajovať. Je tu riziko, že stratíte jej dôveru. V každom prípade príde k niečomu, čo môže zmeniť doterajší priebeh vášho vzťahu.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Nechajte dnes priestor svojmu srdcu. Ukážte hlavne zmysel pre humor, aj keď sa možno ocitnete v nepríjemnej situácii. Druhá strana to ocení.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Nijako vám nie je vhod, že vás druhí berú za slovo. Ale sľub by mal byť záväzný. Najbližšie vám budú odmietnutie vyčítať. Na chvíľu si oddýchnite a o ničom nešpekulujte.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Nezabúdajte na to, že iný kraj, iný mrav. Vaše osobitné zákony platia vo vašom byte, ale nie tam, kam sa chystáte. Prispôsobte podľa toho vaše správanie.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Radi by ste zosúladili požiadavky partnera so svojimi predstavami a možnosťami. Dnes máte šancu, že sa vám to môže aspoň sčasti podariť. Treba sa o tom s ním otvorene porozprávať.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Ak plánujete dôležité stretnutia, radšej ich odložte. Situácia nie je jasná ani v obchodných záležitostiach. Popoludnie strávte radšej v objatí koníčkov.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Prestaňte špekulovať o tom, čo sa stane, keď nedosiahnete úspech. Tieto myšlienky vás len ubíjajú, dnes rýchlo vsaďte všetko na jednu kartu. Úspech príde.