• Dnes je: Pondelok 16. júla 2018 meniny má Drahomír

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 14. máj 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Vaša povaha bude prekážkou k dosiahnutiu cieľov. Prestaňte sa voči okoliu uzatvárať. Šťastie v láske bude trvať, dajte pozor, aby sa partner nenudil.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Heslom tohto dňa by mala byť nezištnosť. Preto sa nepokúšajte presadzovať len vlastný prospech. Čím menej budete myslieť na seba, tým skôr dosiahnete, čo chcete. Chystá sa nejaké prekvapenie.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Všímajte si ľudí okolo seba. Môže sa prejaviť ich závisť. Ak si dáte pozor, vylepšíte si postavenie a získate viac priestoru na tvorivosť.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Mali by ste si uvedomiť skutočnosť, že čas sú peniaze. Ak zostanete nečinní, nesmúťte za stratami. Nedajte sa však zlákať na niečo, čo vám nič neprinesie.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Nemali by ste si brať na seba priveľké záväzky. Zvážte svoje možnosti, ktoré sú v tomto čase dosť limitované. Iste by ste nechceli v prípade nesplnenia sľubu vyzerať ako luhár.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Niekto vás ráno pochváli a vy získate dostatok sebavedomia a istoty na celý deň. Pri stretnutiach zachovajte rozvážnosť. Večer by ste mali mať šťastie v hre.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Nemali by ste sa miešať do cudzích záležitostí, aj keď to zdôvodňujete snahou pomôcť. Priznajte si, že tu zohráva úlohu aj vaša zvedavosť. Máte dosť svojich problémov, riešte tie.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Začnete organizovať život podľa vlastných predstáv. Zmena ovplyvní i váš vnútorný život. Nadriadení ocenia vašu snahu pracovať na 100 percent.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Rodinné povinnosti vám teraz zrejme zaberajú viac času ako inokedy. To vašej povahe nie je celkom povôli, ale musíte napraviť resty, ktoré vám zostali z minulosti.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Čaká vás stretnutie, ktoré môže ovplyvniť vašu prácu. Asi pôjde o nejakú ponuku. V takom prípade dlho nerozmýšľajte. Nezabudnite sa spýtať na spôsob hodnotenia!

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Neodkladajte problémy bokom, ale snažte sa o ich okamžité riešenie. Čím viac ich odložíte na neskoršie, tým viac komplikácií pribudne. Nenechávajte nič na náhodu.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Stojte pevne na vlastných nohách a nevšímajte si žiadne posmešky. Mali by ste mimoriadne zvýšiť svoju aktivitu, asi sa to prejaví i na výsledkoch.