• Dnes je: Pondelok 16. júla 2018 meniny má Drahomír

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 16. apríl 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Niekto sa pokúsi zvaliť na vás vinu za vlastnú neschopnosť. Našťastie sa nájde priateľ a bude vás včas varovať. Mala by sa uskutočniť cesta, o ktorej snívate.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Optimistická správa vám dodá chuť do práce. Teraz máte konečne dôvod angažovať sa. Ak sa chystáte na ďalekú cestu, treba byť čo najopatrnejší. Nevystavujte sa zbytočnému riziku.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Najskôr merajte, potom režte. Dobre zvážte, kým rozhodnete. Zabránite tak neskorším možným komplikáciám. Na depresie nie sú dôvody. Chyťte sa konkrétnej práce.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Je práve vhodný čas odhaliť vaše zámery a úmysly. Máte možnosť konať tak, aby sa všetko vyvíjalo priaznivo. Stretnete niekoho, kto bude mať na vás pozitívny vplyv.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Dnes by ste mali dokázať, že aj napriek nevďaku, ktorý ste pocítili, viete odpúšťať a dokonca naďalej pomáhať. Neočakávajte, že sa vám len tak ľahko podarí presunúť povinnosti na druhého.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Váš elán zo včera nepoľaví. Ak sa už dlhšie zaoberáte prevratnými myšlienkami, mali by ste ich uskutočniť. Získate niečo veľmi pekné.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Ukážte svoju iniciatívu a schopnosti v rámci novej úlohy. Zlepšíte si pozíciu a zároveň budete mať radosť z tvorivej činnosti. Nemusíte oplývať skromnosťou.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Dočkáte sa pochvaly, ale úspech nepríde. Ak prepadnete samochvále, vaše predstavy narazia na tvrdú životnú realitu. Zamyslite sa nad vaším správaním.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Nenechajte sa odbiť v diskusii o dôležitých otázkach. Neistotu by ste nepríjemne znášali. Venujte zvýšenú pozornosť klebetám, mohli by ste im lepšie čeliť.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Snažte sa zaujať k dnešnému problému zdržanlivý postoj. Mali by ste sa poučiť z chýb minulosti. To, čo sa vám dnes zdá celkom jednoduché, môže sa v budúcich dňoch poriadne skomplikovať.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Chcete svojmu protivníkovi vrátiť, čo vám svojho času spôsobil. Hľadáte vlastne pomstu a myslíte, že je vhodný čas. Je však možné, že je o vašich plánoch informovaný a zámer sa vám nepodarí.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Cítite sa vo svojom živle, dokážete vynikajúco uvažovať. Všetko vám vyjde podľa vašich predstáv. Môžete mať finančné problémy, ale peniaze si nepožičiavajte.