• Dnes je: Štvrtok 28. januára 2021 meniny má Alfonz

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 18. január 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Postavenie hviezd je pre vás nepriaznivé, a preto sa snažte vyhnúť akýmkoľvek stresom. Motoristi, ale aj chodci môžu mať niečo do činenia s dopravnou políciou.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Čaká vás príjemný deň, počas ktorého prídete na nové myšlienky, z ktorých vznikne nejeden nový plán.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Pohodu dnešného dňa naruší nevšedná návšteva. Prekvapia vás názory príbuzných. I keď je váš čas vymedzený, večer si nájdete voľno na rozhovory s nimi.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Vaše nadšenie pre niečo nové bude síce obrovské, ale nemali by ste ešte o tom hovoriť. Dnes sa len dobre pripravujte a až neskôr s tým choďte na verejnosť.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Nechajte rodinných príslušníkov, nech sa dohodnú medzi sebou. Nemáte žiadny vážny dôvod, aby ste so do toho miešali. Budete mať čo robiť v záležitostiach svojho srdca, kde sa ukazuje priaznivá zmena.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Ak môžete odpočívajte a zbierajte nové sily. Pred vami je veľa úloh a akosi sa vám do nich nechce. Začnite najskôr s tými jednoduchšími. Do zložitých sa zatiaľ radšej nepúšťajte.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Máte problémy súkromného charakteru? Zdôverte sa človeku, ktorého máte prevereného. Predídete tak zbytočným komplikáciám, ktoré môžu poškodiť nielen vám.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Dnes nič nesľubujte, kým ste si nie istí, že dané sľuby aj dodržíte. Vyhnite sa kúpe a predaju, mohli by ste obstáť zle. Niečo nestihnete urobiť.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Nesnažte sa vyhľadávať samotu, nemuselo by vám to prospieť. Doprajte si trochu lásky a potešenia. Pri troche fantázie môžete prežiť príjemný deň.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Dnes nastane trochu komplikovanejšia situácia v partnerských vzťahoch. Bolo by rozumné, keby ste dokázali pristúpiť na kompromis. Nespadne vám z hlavy hrebienok a situácia sa upokojí.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Raňajšiu nepríjemnú situáciu zvládnete pomocou humoru a vyhnete sa tak nepríjemnostiam. Večer vás čaká zaujímavá akcia, kde sa dozviete veľa noviniek.