• Dnes je: Štvrtok 04. marca 2021 meniny má Kazimír

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 22. február 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Máte možnosť prežiť príjemný deň v kruhu najbližších. Spoločenská akcia, ktorú si naplánujete, prebehne podľa vašich predstáv. Myslite aj na deti.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Daj sa do kontaktu s osobami, ktoré myslia rovnako ako vy. Spoločne môžete veľa dosiahnuť. Spontánne nápady vyžadujú neobyčajné riešenie. Netreba sa ničoho naľakať.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Máte chuť vyraziť si do prírody? V žiadnom prípade to neodkladajte, veľmi vám to prospeje. Partnera a aj vás príjemne prekvapí vaša nežnosť.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Terajšie počasie na rozdiel od iných vás oberá o pokoj. Ste zavalený mimopracovnými povinnosťami, môžu sa pridať aj bolesti. Musíte vydržať, zajtra to bude lepšie.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Aj keď je všetko okolo vás v plnom prúde, nájdite si čas na oddych. Popremýšľajte nad vecami, ktoré vás trápili ešte v nedávnej minulosti, a zoberte si z nich poučenie. Zíde sa vám to na horšie časy.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Využite vhodnú chvíľu na urovnanie sporov s partnerom. Všetko sa dá vysvetliť takou formou, aby to partner pochopil a prijal. Vyrovnajte sa s minulosťou a nenoste ju na pleciach ako zbytočnú záťaž.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Dnes vám hviezdy ponúknu nejakú šancu. Berte ju oboma rukami, už sa tak skoro neobjaví! Nájdite odvahu a riskujte, určite vyhráte.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Nevydávajte sa ľahkomyseľne do nebezpečenstva. Ak je to nevyhnutné, urobte všetky bezpečnostné opatrenia. Porozmýšľajte, či by nebolo vhodné navštíviť príbuzných. Dobré vzťahy treba udržiavať.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Nemali by ste prepínať fyzické sily. Prekypujete síce energiou, ale nechajte si niečo aj v zálohe. Zamyslite sa nad vašou bezdôvodnou žiarlivosťou.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Na dnes ste si veľa predsavzali, všetko nemôžete urobiť. Splníte len to, čo už prihára. Poraďte sa s partnerom. Zažijete nezabudnuteľný večer v rodinnom kruhu.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Nesnažte sa za každú cenu presadiť vašu vôľu. Doprajte ľuďom okolo seba vniesť vlastné nápady do spoločnej práce. Pristupujte zodpovednejšie k rodine a deťom.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Nič vás nesúri, a preto uvažujte nad tým, čo zamýšľate urobiť. Kontrolujte všetky úmysly. Ak chcete zmeniť sled udalostí, dnes ich môžete ovplyvniť.