• Dnes je: Piatok 20. mája 2022 meniny má Bernard

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 24. január 2022

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Ak prijmete jedno milé pozvanie, určite sa výborne zabavíte. Nesmiete sa však schovávať do kúta, všetci budú netrpezlivo čakať na vaše slová.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Máte zdravotné ťažkosti? Dnes sa rozhodnete pre radikálne obmedzenia stravy aj výdaja energie. Udržte si pozornosť! Niekto príde s netradičnou ponukou.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Nie každé stretnutie je príjemné. Ale nebojte sa, aj toto dnešné nejako prežijete. Dávajte si pozor na to, čo poviete, a neriskujte v žiadnej situácii. Draho by vás to mohlo výjsť.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Hviezdy vám veľa nesľubujú. Finančné spory, nedostatočné venovanie sa rodine - to je dnešný program. Nad všetkým sa dobre zamyslite, na nápravu je ešte čas.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Vyslovenou náhodou objavíte niečo, čo ste skutočne nečakali. Pozor, neunáhlite sa! Čo ak si z vás partner len vystrelil, aby vyskúšal vašu veľkorysosť?

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Do popredia sa dostávajú veci, na ktoré ste už možno aj zabudli. Vyvolajú u vás opäť veľké nádeje na ich uskutočnenie. Romantické pocity vás budú sprevádzať po celý deň.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Doprajte si dnes odpočinok a dostatok spánku. Organizmus je teraz trochu citlivejší, preto bude dobré, ak ho nebudete v týchto dňoch priveľmi preťažovať. Venujte sa rodine.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Niečo naruší váš denný režim a pokazí aj dobrú náladu. Poobede sa rozhodnete pre nejaké rozptýlenie. Vyhnite sa flirtu, nemusel by sa dobre skončiť.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Nemiešajte sa do vecí príbuzných, pretože sa môžete stať obetným baránkom v sporoch, ktoré sa vás netýkajú. Radosť vám prinesie nečakaná návšteva.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Náladu vám len tak ľahko nikto nepokazí. Dokonca sa pustíte iniciatívne do niektorých prác, ktorým sa inokedy radšej vyhýbate. Zároveň to bude pre vás aj relaxácia.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Prichádza obdobie, počas ktorého by ste mali venovať svoje sily rodine a domovu. Ak treba niečo v domácnosti zlepšiť, či prípadne zmeniť bydlisko, je najvyšší čas niečo podniknúť.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Ak plánujete dôležité stretnutia, radšej ich odložte. Situácia nie je jasná ani v obchodných záležitostiach. Popoludnie strávte radšej v objatí koníčkov.