• Dnes je: Štvrtok 04. marca 2021 meniny má Kazimír

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 25. január 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Ak popustíte uzdu fantázii, vaše odvážne plány sa vám podarí realizovať. V súkromnom živote presvedčíte blízku osobu o vašich dobrých úmysloch.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Stretnete známych a vo vzájomných diskusiách získate podnetné myšlienky. Chceli by ste aj realizovať? Nezabudnite, že sa budete musieť niečoho vzdať.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Dosť dlho už odďaľujete stretnutie a nemrzí vás, že niekto chce vedieť na čom s vami vlastne je. Nenapínajte ďalej jeho trpezlivosť a povedzte aspoň zhruba, o čo ide.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Nesľubujte nič ľahkovážne, lebo niekto vás chytí za slovo a môže utrpieť vaša dobrá povesť. V partnerstve prídu večer chvíle, na ktoré sa nezabúda.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Momentálna nerozhodnosť zoslabuje v týchto dňoch vašu aktivitu. Je to celkom v poriadku, teraz by ste aj tak nedosiahli žiadne zázraky. V pokoji meditujte a problémy nechajte bokom.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Vnútorná pasivita vás sprístupní rôznym vplyvom. Večer však prekvapíte svojou rozhodnosťou. Ak duševne pracujete, úspech máte na dosah ruky.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Netvárte sa dôležito a zapojte sa aj do ľahších foriem zábavy. Utužíte narušené vzťahy so starými priateľmi a asi získate nových.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Nemali by ste preháňať svoje požiadavky a najmä nie v partnerskom vzťahu. Ak chcete dostať viac, ako je vaša ochota dať, veľmi skoro zistíte, že to nemôže dobre fungovať.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Nepripisujte rodinným problémom väčší význam, ako si naozaj zaslúžia. Všetko sa dá rýchle do poriadku. Pravdaže, len ak budete držať na uzde svoju impulzívnosť.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Mali by ste načerpať nové sily, podľa možnosti niekde na čerstvom vzduchu, v prírode. Zvýši sa odolnosť vášho organizmu, ktorý je už značne vyčerpaný.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Ak budete tvrdohlavo trvať na svojom, môže dôjsť k nepríjemnému konfliktu v rámci vašej rodiny. Zamyslite sa radšej nad sebou, či by ste nemohli všeličo napraviť, čo spôsobuje vám aj iným problémy.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Dávajte si pozor na omyly, mali by ste potom veľa práce s ich nápravou. Možno vás potrápi trochu bolesť hlavy. Neprepínajte svoje sily, ak sa necítite vo forme, poproste o pomoc.