• Dnes je: Štvrtok 28. januára 2021 meniny má Alfonz

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 25. máj 2020

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Budete stáť pred dôležitým rozhodnutím, musíte reagovať pružne a rýchlo. Inak pustíte šancu pomedzi prsty. Vo finančných záležitostiach radšej pribrzdite.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Pokúste sa nezaťahovať osobné spory do pracovných záležitostí. Vlastnou nerozvážnosťou môžete naštrbiť svoju doteraz bezchybnú profesionálnu povesť.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Vaše návrhy budú prijímať s takým nadšením, s akým ste ani nerátali. Pokúste sa ponuku ešte rozšíriť. Nemyslite však len na to, ako ľahko prísť k zisku.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Vyhýbajte sa roztržkám, pretože by ste mohli na ne doplatiť. Vo finančných záležitostiach je potrebné postupovať rýchlo, energicky a nič zbytočne neodkladať.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Budete sa výborne cítiť, lebo nájdete možnosť, ako pomôcť iným. Upozorníte na seba niekoho, kto vám ponúkne novú zaujímavú prácu.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

To bude frmol! Vo vašom okolí dôjde k nejakým zmenám a každý sa bude chcieť k nim vyjadriť. Vydýchnete si až večer. Prekvapia vás najbližší.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Nebudete mať núdzu o rôzne zážitky. Zvýši sa vám chuť po živote a dosahovaní nových ideálov i ochota dokonca niečo pre to aj urobiť. Nenechajte si všetko len pre seba.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Poteší vás vývoj nejakej záležitosti, pri ktorej ste už boli bezradní. Skôr, ako niečo podpíšete, alebo vyplatíte, zamyslite sa. Mohli by ste sa nepríjemne unáhliť.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Snažte sa vymotať z restov, ktoré ste si narobili doteraz. Čakajú vás nové úlohy a nové príležitosti. Nič však nezačínajte skôr, ako dokončíte staré úlohy. Mali by ste z toho naraz zmätok.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Len dnes nič nepreháňajte. Máte síce dostatok energie na vyššie výkony, ale nebolo by rozumné, aby ste sa z falošnej ctižiadosti priveľmi namáhali. Všetko má svoj čas.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Ak sa dostanete do komplikovanej situácie, bude to len z vlastnej hlúposti. Nevyvolávajte spory, ak ide o maličkosti. Ktosi drží nad vami ochrannú ruku, vážte si to.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Očakávate priveľa za to, málo, čo dávate okoliu. Preto sa nečudujte, že týždeň je plný prekvapení, ktoré vám nedovolia ani sa nadýchnuť.