• Dnes je: Piatok 20. mája 2022 meniny má Bernard

Horoskopy

Horoskopy pre Pondelok 31. január 2022

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

V citovej oblasti sa ukážete z lepšej stránky. Porozumenie nastane vo vzťahoch k všetkým najbližším. Večer bude naplnený láskou a nežnosťami.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Usilujte sa preklenúť rozdielne názory, ktoré máte s partnerom. Niekedy nezaškodí trochu oživiť atmosféru, ale treba dbať na to, aby sme nepresiahli správnu mieru.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Viete presne, čo je vaším cieľom? V nejakej rozhodujúcej záležitosti budete mať obrovské šťastie. Spoľahnite sa aj na partnera, určite vám dodá odvahu.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Budete mať možnosť vysvetliť veci, ktoré vyvolávali u partnera mnohé otázky. Je predpoklad, že opäť zavládne vo vzájomnom vzťahu priateľská atmosféra.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Pri všetkých vašich terajších aktivitách by ste nemali zabúdať na partnera. Dnes vám zrejme pripomenie, že existuje a má svoje nároky. Pripravte pre neho nejaké prekvapenie.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Ak musíte niekde cestovať, dávajte si dobrý pozor na číhajúce nebezpečenstvo. Lepšie bude zostať doma v bezpečí. Venujte zvýšenú pozornosť pracovným či študijným povinnostiam.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Niektoré veci radšej nerobte. Ak predsa musíte, tak len s najväčšou opatrnosťou. Pozorujte partnera, asi bude prepracovaný. Nemali by ste ho odbremeniť?

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Budete len pasívne odpočívať, ale skôr by pomohol fyzický pohyb. Máte naplánovanú cestu? Voľte len menšie vzdialenosti. Vychutnáte rodinnú pohodu.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

V týchto dňoch sa venujte najmä svojej emočnej oblasti. Ostatné nechajte "bokom". Inak budete vo všetkých smeroch sklamaní.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Pridlho nerozmýšľajte a venujte sily tomu, o čom máte presvedčenie, že sa vyplatí. Práve dnes budete mať možnosť ukázať svoje schopnosti.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Doma bude nepríjemné ticho, ale nech vás to netrápi. Nehľadajte príčinu a najmä sa nesnažte veľa rozprávať. Vaši najbližší sú asi unavení. Pomôžte im relaxovať.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Doobeda bude fantasticky, ale neskôr vás poriadne potrápi uzavretosť a zdržanlivosť osoby, s ktorou sa dnes stretnete. Zabodujete svojou fantáziou.