• Dnes je: Streda 30. novembra 2022 meniny má Ondrej, Andrej

Horoskopy

Horoskopy pre Sobotu 3. december 2022

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Energiu vám dodá nečakaný úspech. Využijete ju na realizáciu vašich projektov. Snažte sa však vyhnúť konfliktom s nadriadenými. Hrozí vám podraz od niekoho z vášho okolia.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Hviezdy pozitívne vplývajú na lásku a priateľstvo. Všímajte si vaše fyzické zdravie a dávajte pozor na prechladnutie. Nebezpečné môžu byť neskoré príchody.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Budete rozoberať situáciu a vyberať niečo výhodné. Konečné rozhodnutie radšej odložte. Dnes môžete málo získať, neskôr budete mať viac možností.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Len s ťažkosťami sa vyhnete konfliktom s kolegami. Príliš sa tam nezdržiavajte a ponáhľajte sa k priateľom a rodine. Šetrite sa najmä po fyzickej stránke.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Bolo by dobre, keby ste nekládli na druhých priveľmi vysoké požiadavky. Teraz máte energie dosť, a tak nie je pre vás problém zvládnuť aj náročné úlohy.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Samotné obavy a domnienky by nemali stačiť na to, aby ste vystupovali proti určitým osobám. Skôr ako začnete čosi podnikať, všetko dobre zvážte a opierajte sa iba o zaručené informácie.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Aj keď sa snažíte zlepšovať vzťahy, dávajte si pozor na ľudí, ktorí prichádzajú s vami do kontaktu. Nedajte sa ponižovať. Získate nejakú správu.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Váš rozhľad v spojení s tvrdohlavou neústupčivosťou vás privedie k úspešným rozhovorom. Ak si to bude situácia vyžadovať, neuškodí ani menší kompromis.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Deň, keď sa budete musieť rozhodnúť, sa nezadržateľne blíži. Teraz vám je to nepríjemné, ale po čase prídete na to, že ste lepšie ani nemohli pochodiť. Vylezte zo svojej ulity.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Niekto, kto vám už dlhšiu dobu nedôveruje, bude chcieť dnes nad vami "zlomiť palicu". Nesklamte ho vaša budúcnosť je v jeho rukách.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Nemali by ste sa priveľmi trápiť nad chybou, ktorej ste sa dopustili v minulých dňoch. Všetko sa dá ešte napraviť. Do budúcnosti si zapamätajte, že netreba robiť veľa veci naraz.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Váš život sa rozbieha na plné obrátky. Potešia vás veľmi lákavé ponuky, ktoré dnes od niekoho dostanete. Jediný problém bude v tom, čomu dať prednosť. Vyberajte s rozumom.