• Dnes je: Piatok 20. mája 2022 meniny má Bernard

Horoskopy

Horoskopy pre Sobotu 21. máj 2022

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Vnútorný nepokoj vám nedovolí poriadne sa sústrediť na problém. Ak môžete, odložte ho na inokedy. Teraz by ste asi márne strácali čas. Zariaďujte iba bežné veci, kde sa môžete vyhnúť komplikáciám.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Mali by ste využiť schopnosť získať záujem ľudí okolo seba. Vďaka tomu narastú vaše šance na povýšenie a zlepšenie finančnej situácie.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Vaša fantázia pracuje na plné obrátky. Máte príležitosť dotvoriť domáce alebo pracovné prostredie. Neodmietajte ani pomoc kolegov a partnera.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Nesnažte sa rodinu zabezpečovať len po materiálnej stránke. Vďaka vašej pracovnej zaneprázdnenosti sa vám môže odcudziť.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Práca vás veľmi neláka, ľudia okolo vás sa vám zdajú priam neznesiteľní. Nie je náhodou chyba vo vás? Dobrú náladu prinesie šport alebo telesná práca.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Možno ste sa nedávno dopustili nejakých chýb, ale dnes ich začnete urýchlene naprávať. Ešte si dávajte pozor na to, čo a komu poviete.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

V žiadnom prípade to s úprimnosťou v práci nepreháňajte. Do rokovaní zapojte všetky diplomatické formulky, plná nasadenosť vám prinesie očakávané ovocie.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Pocítite vyčerpanie z predchádzajúcich dní. Nepoddajte sa únave, popoludní vás čaká fascinujúce stretnutie. Nie je vylúčené, že z neho vznikne aj hlbší cit.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

V zamestnaní sa nič mimoriadne nedeje. Budete plní energie a odzrkadlí sa to i na vašom prístupe k práci. Dobrú náladu prenesiete aj na kolegov.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Náhoda vám pošle do cesty zaujímavého človeka. Pozorne ho vypočujete a niečo zmeníte pod jeho vplyvom. Asi vydáte mnoho peňazí, ale urobí vám to radosť.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Presadzujete vlastné záujmy násilím? Cieľ dosiahnete, len musíte pristúpiť aj na nejaký kompromis. Flirtovať bude s vami niekto veľmi zaujímavý.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Ovládne vás silná túžbu napredovať a dosahovať vrcholy úcty a vplyvu. Nesprávate sa trochu bezohľadne? Objavia sa problémy v citovom živote.