• Dnes je: Štvrtok 04. marca 2021 meniny má Kazimír

Horoskopy

Horoskopy pre Sobotu 6. marec 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Máte mimoriadne úspešný deň. Konečne budete môcť čiastočne splatiť dlžoby. Vaše city a myslenie môžu ovplyvniť ľudia narodení v znamení Leva a Kozorožca.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Nenechajte sa do ničoho nútiť. Vaša intuícia vám napovie, ako sa máte zachovať. Ak chcete niečo zmeniť, tak len vtedy, ak to potvrdzuje aj vaše vnútorné presvedčenie.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Úlohy, ktoré si vyžadujú trpezlivosť, konečne dokončíte. Práca vám pôjde rýchlo a zostane vám čas aj na súkromie. Vďaka náhode nájdete dávno stratenú vec.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Máte strach z nejakých úloh? Ak sa dnes do nich pustíte, veľmi rýchlo ich vyriešite. Spoznáte príťažlivú osobu. Nebráňte sa novým známostiam!

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

V týchto dňoch by ste mali urobiť všetky dôležité rozhodnutia týkajúce sa kariéry a budúcnosti. Nie je vylúčené, že sa dočkáte príjemného prekvapenia, či dokonca výhry.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Pripravte sa na významné stretnutie. Možné sú i ponuky na spoluprácu. Ak sa chopíte príležitosti, investícia sa vám v budúcnosti vráti.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Nepodľahnite zbytočne klebetám, lebo si pokazíte celý deň. Nerobte nijaké scény, nemáte dôvod na žiarlivosť. Večer vás partner presvedčí o vernosti.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Nenechajte sa vyjadrovaním jednej sebavedomej osoby znechutiť a vohnať do kúta. Presne tam vás chce dostať. Cíti sa na koni a svoju silu si chce dokazovať na vás. Nedajte sa.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Nájdete spôsob, ako ukázať na chyby tak, aby ste nikoho neurazili. Vaše staré nápady sa stretnú s pozitívnym ohlasom. Pozor však na neprajníkov.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Pozorne sledujte dianie okolo seba, aby vám neušla nejaká dobrá príležitosť. Nesnažte o nápadnosť, skôr vám to uškodí, ako prospeje. Získate si sympatie zaujímavej osoby.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Nové správy prídu ako na zavolanie. Či sa tým zmeníte ozaj toľko, ako predpokladáte, sa ukáže až neskôr. Dovtedy nestrácajte trpezlivosť a zbytočne sa nevzrušujte. Všetko má svoj čas.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Mali ste straty? Dnes získate náhradu. Nesmiete odmietať ani zdanlivo malé zisky. Pokúsite sa stabilizovať nejaký citový vzťah, ale bez väčších úspechov.