• Dnes je: Štvrtok 28. januára 2021 meniny má Alfonz

Horoskopy

Horoskopy pre Stredu 27. január 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Máte pocit, že sa všetci sprisahali proti vám? Situácia sa zmení po absolvovaní rozhovoru, ktorý vás čaká okolo obeda. Zosilnie vaša slabosť pre opačné pohlavie.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Dnešok je priaznivý pre tých, ktorí potrebujú nové nápady a inšpiráciu. Venujte pozornosť aj zdanlivým maličkostiam, ktoré sa neskôr môžu ukázať ako rozhodujúce.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Stretnete známych a vo vzájomných diskusiách získate podnetné myšlienky. Chceli by ste aj realizovať? Nezabudnite, že sa budete musieť niečoho vzdať.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Ak môžeš, daj dnes prednosť tímovej práci. Ináč asi ťažko zvládneš dnešný nápor. Nesnaž sa nikoho provokovať uštipačnými poznámkami. Večer by mal prebiehať už pokojnejšie.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Možnosti, ktoré sa pred vami otvárajú, vás veľmi dráždia. Nezabúdajte popri tom na povinnosti. Všetko sa naraz nedá stihnúť, deň má stále iba 24 hodín.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Ak dostanete ponuku na väčšiu cestu, prijmite ju. Získate možnosť vypnúť na pár dní a znovu sa zorientovať v neprehľadnej situácii. Vydarí sa vám nejaké podujatie s partnerom.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Spoznáte, kde ste urobili chybu a pokúsite sa niečo zmeniť. Ak všetko nebude na jednotku, zachovajte trpezlivosť. Rozčúli vás lakomosť blízkej osoby.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Pomaly, ale iste sa začína všetko obracať na dobré, preto zachovajte trpezlivosť, nesnažte sa urýchľovať veci násilím. Mohli by ste si poriadne skomplikovať situáciu. Máte čas, vyčkajte.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Aj keď vám je jasné, že jedným rozhovorom sa nedá všetko vyriešiť, viete, že ste pokročili aspoň o kúsok ďalej. Situácia vyžaduje ešte veľa trpezlivosti.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Vzrastá vo vás vnútorné napätie, ktoré vás ženie k hazardu a osobám opačného pohlavia. Dávajte si pozor, môže dôjsť k finančným stratám. Vyvarujte sa povrchnosti!

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Pomaly sa začínate uspokojovať a celkove harmonizovať. Zvyšuje sa vaša duševná aktivita. Všetko odrazu zmeniť nemôžete, nechajte veci dozrieť. Teraz sa venujte oddychovému čítaniu.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Nežeňte sa bezhlavo do nových úloh! Vaše nároky sú príliš vysoké a veci sa nehýbu tak rýchlo, ako si predstavujete. Dajte si poradiť, zodpovednosť nenesiete sami.