• Dnes je: Štvrtok 04. marca 2021 meniny má Kazimír

Horoskopy

Horoskopy pre Stredu 3. marec 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

V úlohe, ktorú chcete dnes vyriešiť, potrebujete mať úplne jasno. Dajte si veci vysvetliť. Dávajte si pozor na cestách a pri športovaní.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Nevyhovárajte sa stále, že nemáte čas, pokiaľ ide o plnenie domácich povinností. Nečudo, keď vám dnes niekto vytkne váš nezáujem. Ukážte svoju dobrú vôľu a urobte, čo sa od vás žiada.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Získali ste povesť, že si viete pomôcť v každej situácii. V hre sa dobre vyznáte, aj v tlačenici. Kto sa na vás dnes obráti, nebude sklamaný, pomoc iste neodmietnete.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Dávajte si pozor na hospodárenie s peniazmi! Najmä dnes vaše nároky vysoko prevýšia vaše finančné možnosti. Čítajte inzeráty, mohli by ste niečo získať.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Na realizáciu svojich nápadov potrebujete dobre zohratý tím ľudí. Treba ich zasvätiť do problematiky a spoločne nájdete najlepšiu cestu na dosiahnutie cieľa.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Pripravte sa, že to dnes nebudete mať jednoduché. Pokiaľ chcete, aby sa veci hýbali, treba sa rozhodnúť. Musíte si však uvedomiť, že si proti sebe niekoho postavíte. Každému nevyhoviete.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Pri presadzovaní vášho stanoviska postupujte oveľa diplomatickejšie ako dosiaľ. Môžete si spôsobiť problémy, ktoré pocítite neskôr. Pozor na peňaženku.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Dnešný deň môže byť v jednej dôležitej veci rozhodujúci. Nemusíte sa ľakať, osud bude na vašej strane. Viete sa správne zapáliť pre vec, čo presvedčí aj toho najväčšieho skeptika.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Chceli by ste byť rýchlejší ako ostatní. Uštvať sa však kvôli tomu nevyplatí. Dávajte si pozor, aby ste mali dostatok síl vtedy, keď to budete najviac potrebovať.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Príde vám správa, na ktorú dlho čakáte. S nechuťou sa pustíte do nejakej úlohy. Práca vám pôjde od ruky a večer si budete pochvaľovať, že nepríjemné povinnosti máte už za sebou.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Prácu zvládnete bez problémov. Okolo obeda si vypočujete niečo zaujímavé. Asi sa ocitnete v netradičnom prostredí. Večer vám prinesie romantickú náladu.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Dnes urobíte zásadné rozhodnutie, že dokončíte nejakú nepríjemnú povinnosť. S radosťou z úspechu sa podeľte s priateľmi, určite majú na ňom veľký podiel.