• Dnes je: Piatok 20. mája 2022 meniny má Bernard

Horoskopy

Horoskopy pre Stredu 18. máj 2016

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Dnes sa dostanete do jednej zložitejšej situácie v akej ste sa už aspoň raz ocitli aj v minulosti. Mali by ste mať preto skúsenosti, ako sa z toho dostať. Riaďte sa svojim rozumom, ale aj citom.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Máte možnosť uzavrieť výhodnú obchodnú zmluvu alebo lacno získať veci. Chcete sa vyhnúť rodinnému problému? Večer sa ponáhľajte domov.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Dnes budete mať možnosť dokázať svoju samostatnosť, po ktorej tak veľmi túžite. Aj keď to nemusí byť práve najpohodlnejšie, dokážete sa premôcť. Nemali by ste to však preháňať.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Čakajú vás obrovské povinnosti. Budete ich pociťovať ako bremeno, ale v budúcnosti vám to prinesie úspech. Právne otázky radšej odložte.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Vaše sebavedomie stále stúpa. Dávajte pozor, aby ste sa priveľmi nevzdiali od reality. Aj keď robíte všetko najradšej osamotene, potrebujete mať okolo seba spoľahlivých partnerov. Vážte si ich.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Svoje úvahy si šetrite na večer. Nenechajte sa zviesť z cesty prehnanou túžbou po dobrodružstve. Teraz sa venujte drobnej, ale rozhodne potrebnej práci. Máte čo doháňať.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Menšie konflikty, ktoré vzniknú v práci, sa prenesú aj do súkromia. Môže sa to týkať partnerových rodičov. Pozor na zlodejov v dopravných prostriedkoch.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Pri presadzovaní vášho stanoviska postupujte oveľa diplomatickejšie ako dosiaľ. Môžete si spôsobiť problémy, ktoré pocítite neskôr. Pozor na peňaženku.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Niekto sa zrejme pokúsi získať vašu dôveru s tým, aby získal niektoré informácie. Nedajte sa nachytať na pekné slová a tvárte sa nechápavo. Zvedavosť ho skoro prejde.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Neplytvajte zbytočne energiou. Podráždenosť narúša dobré vzťahy. V rámci kontaktov s predstavenými sa snažte o zdržanlivosť. Inak by ste ľahko mohli prísť o výhody, ktoré ste nedávno získali.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Je naozaj chvályhodné, že sa oduševňujete za novú vec. Chybou je však to, že máte odrazu priveľa želiezok v ohni. Dokážete to aj s malými prostriedkami.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Máte výnimočnú možnosť presadiť sa v tvrdej konkurencii. Vďaka známostiam a vašej usilovnosti by ste mohli zlepšiť vaše pracovné postavenie.