• Dnes je: Streda 30. novembra 2022 meniny má Ondrej, Andrej

Horoskopy

Horoskopy pre Stredu 30. november 2022

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Dnes ste vstali z postele tou správnou nohou. Bude sa vám dariť v práci i v súkromných záležitostiach. Deň je vhodný na menšie oslavy.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Vaše pozitívne vyžarovanie a otvorenosť, s akou konáte a vyjadrujete sa, vám otvára dvere. Dbajte však na to, aby ste nestratili doterajšiu úroveň a nenechali sa strhnúť k arogancii.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Niečo alebo niekto na vás silno citovo zapôsobí. Zbystrite pozornosť pri sľuboch a nedajte sa omotať okolo prsta! Určite budú viac súvisieť s fantáziou ako s realitou.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Mali by ste splniť, čo ste sľúbili. Ak budete príliš dlho otáľať, stratíte dôveru a dobré meno. Rozdrobenosť a nejednotnosť v rámci vášho konania a myslenia vás oberá prinajmenšom o čas.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Pred vami je príjemný deň. Možno vás prekvapí nejaký návrh. Neodmietajte, radšej si všetko premyslite. Nové možnosti vytvorí nečakaný finančný obnos.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Máte radi lichôtky? Chce to obozretnosť, lebo dnes asi predáte vedomosti a schopnosti pod cenu. Ak podľahnete, vaše postavenie bude vážne ohrozené.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Pri troche snahy budú dnešné rozhovory prebiehať na vašu spokojnosť. Nedajte na sebe poznať, že ste s tým rátali. Potvrdí sa, že keď niečo veľmi chcete, dokážete si nájsť vhodné prostriedky.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Ak ste mali v minulosti problémy v rámci spolupráce, teraz je vhodný čas na vysvetlenie. S pomerne jednoduchými prostriedkami môžete dosiahnuť dobrý výsledok.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Dnes počítajte so ziskom. Nemusí to byť veľká suma, ale je malá pravdepodobnosť, že by vám unikol. Dbajte o dobrú povesť, asi ju niekto ohrozí.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Ak máte nejaké resty, pustite sa do nich. Deň je vhodný aj na rokovanie s nadriadenými. Partner vás milo prekvapí. Ak máte schôdzku, príďte včas.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Nespoliehajte sa na šťastie! Objaví sa skupina ľudí, na ktorú si treba dať pozor. Možno sa vám radikálne zvýšia príjmy, ale vy si s nimi rýchlo poradíte.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Pred vami je menej priaznivý deň na pracovné záležitosti. Vaše zdravie tiež nemá neobmedzené možnosti. Kroťte sa v ťažkých fyzických výkonoch.