• Dnes je: Pondelok 16. júla 2018 meniny má Drahomír

Horoskopy

Horoskopy pre Štvrtok 19. júl 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Ak chcete zažiť čosi nezvyčajné, dajte sa inšpirovať nápadmi vášho partnera. Organizáciu však prevezmite plne do svojich rúk. Pripravte sa na to, že dnes to bude iné, ako býva bežne.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Už nevyčkávajte, dnes treba konať. Poobede si môžete vydýchnuť, všetky úlohy budete mať pod kontrolou. Pozor na zdravie, dnešný výkon vás zaťaží.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Zdá sa, že diskusia môže byť zaujímavá. Ohláste sa zavčasu. Ak budete zanovitý, tak v láske nič nedosiahnete napriek reálnym možnostiam. Nepodliehajte depresiám.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Pocítite prílev energie. Využite ju pre rodinu! Zdá sa, že ste ju v poslednom čase zanedbali. Partner sa vám s niečím zdôverí, majte ohľad na jeho mienku.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

Zdá sa, že ste svoju rodinu v poslednom období zanedbali. Nezachádzajte priďaleko! Dnes a zajtra môžete všetko dobehnúť. Zmena vás poteší.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Zábrany nechajte bokom a doprajte si trochu neviazanej zábavy. Ak to bude s osobou, s ktorou si aj dobre rozumiete, bude mať zábava dvojnásobnú hodnotu. Len pozor na spory so ženami.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Pomýšľate niečo zmeniť vo vašich ľúbostných vzťahoch? Dnešok je vhodný na rozhodujúci krok. Dávajte si pozor pri vystupovaní na verejnosti.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Najväčší prospech budete mať v tento deň z toho, ak sa budete zaoberať niečím, čo podnieti vašu fantáziu a estetické cítenie. Dobre si poprezerajte svoj šatník, netreba ho obmeniť?

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Romantické sklony stále trvajú, ale uvedomte si, že nie všetci zmýšľajú rovnako ako vy. Niektorým v okolí sa zdá, že ich utláčate. Nemali by ste chodiť s bubnom na zajace.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Doprajte si dnes trochu rozptýlenia. Môžete si to celkom pokojne dovoliť. Všetko dôležité sa snažte rýchlo vybaviť, alebo to nechajte na neskoršie, ak je to možné. Potrebujete viac pohybu.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Dnes vás čaká nevšedné stretnutie. Mali by ste sa pripraviť na to, že vaši známi môžu mať iné ciele ako vy. Večer využijete vašu prevahu.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Dnes budete zrejme v povznesenej nálade. Prízemné veci nebudete vôbec registrovať. Nedáte si len tak ľahko zobrať dobý pocit, ktorý vyplýva z harmónie s okolím.