• Dnes je: Štvrtok 04. marca 2021 meniny má Kazimír

Horoskopy

Horoskopy pre Štvrtok 4. marec 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Postavenie planét je pre vás nepriaznivé. Možné sú susedské nezhody, nepríjemnosti na cestách alebo straty, ktoré vám spôsobia vaši najbližší.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

K novým úlohám pristupujte pokojne. Impulzívne konanie by mohlo všetko iba skomplikovať. Nemalo by vám robiť väčší problém zvládnuť aj zložitejšie práce. Zbytočne neodbiehajte od problému.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Urobte čo sa dá, aby ste dokázali, že problematiku ovládate. Zasaďte sa za to, čo sledujete a prevezmite na seba aj zodpovednosť. Alibizmus nie je namieste.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Dávajte si pozor, aby ste nespôsobili rozvrat medzi osobami v okolí. Vaše protichodné pocity vás do takého konfliktu môžu zamotať. Vyjadrujte sa opatrnejšie.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Ak získate nejaké peniaze, dlho sa u vás neohrejú. Nakladajte s nimi uvážlivo! Dnes sa totiž prejavia vaše sklony k plytvaniu a extravagancii.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Všetko ide tak, ako ste si predstavovali. Na obzore je nový zaujímavý vzťah, ktorý môže byť láskou alebo dobrým priateľstvom. Vytvoríte vhodnú atmosféru.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Jedno stretnutie a váš život sa môže zmeniť. Nedajte sa však uniesť krátkodobým zážitkom a pouvažujte, čo vám môže nový vzťah priniesť v budúcnosti.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Ak vás budú kritizovať, nereagujte impulzívne a rozhodujte s príslušnou suverenitou a vecne. Dôležité rozhodnutia radšej odložte na vhodnejší pokojnejší čas.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Máte podozrenie, že niekto nehrá s vami otvorenú hru? Vaše obavy sú zbytočné. Problém hľadajte inde. Dnes sa vyhýbajte otvorenému vystúpeniu.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Skôr ako sa pustíte do riešenia celosvetových problémov, všimnite si, čo potrebujú ľudia z vášho najbližšieho okruhu. Je toho dosť na riešenie, takže využite každú minútu.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Napriek tomu, že sa priebeh jednej záležitosti trochu spomalil, netreba sa znepokojovať. Využite trochu voľného času a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch tvojho úsilia.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Podaktorých dnes zachváti pracovná horúčka. Bodaj by nie, keď mnohé veci zanedbali a už sa nedajú odkladať. Odmenou bude dobrý pocit a čisté svedomie.