• Dnes je: Štvrtok 28. januára 2021 meniny má Alfonz

Horoskopy

Horoskopy pre Štvrtok 28. január 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Dnes máte možnosť vrátiť staré dlžoby a vybaviť finančné záležitosti, ktoré ste považovali za stratené. Zažijete veselú príhodu pri ceste domov.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Ak popustíte uzdu fantázii, vaše odvážne plány sa vám podarí realizovať. V súkromnom živote presvedčíte blízku osobu o vašich dobrých úmysloch.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Vyvoláte záujem a niekto ocení váš vzhľad. S plnením povinností sa vám bude menej dariť, zdá sa, že ste začali byť pasívni. Pomôže priateľ.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Ak dokážete zmeniť svoj postoj, umožní vám to viesť konštruktívne rozhovory. Poteší vás jedna dobrá správa, ktorá prinesie do vášho života istú zmenu. Zachovajte si veselú myseľ.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Vďaka záujmu opačného pohlavia výrazne stúpne vaše sebavedomie. Čakáte návštevu? Určite tiež vyvolá neobyčajný záujem a zvedavosť okolia.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Máte sklony k precitlivenosti? Nesnažte sa problémy rozoberať z každej strany, pretože budete mať pocit, že vám všetci ubližujú. Oporu nájdete u partnera.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Vaše sebavedomie začína opäť stúpať, čo nesie so sebou aj isté riziko. Predovšetkým nesmiete podceňovať svojho súpera, ktorý má v rukách viac tromfov ako vy.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Všetko, čo dnes chcete urobiť, môže mať pre vás veľké dôsledky. Ak urobíte chybu, doplatia na ňu vaši najbližší. Nečakane sa na vás usmeje šťastie v hre.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Čokoľvek ste si predsavzali, mali by ste dnes hravo zvládnuť. Dohovorte si stretnutie s osobou, s ktorou sa radi stretávate, sympatie budú na oboch stranách.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Zrejme vás neprekvapí, že dnes sa jedna osoba bude snažiť, aby marila vaše úsilie. Nič iné sa predsa nedalo ani očakávať. Možno vám to pokazí na chvíľu náladu, ale iste vás to neodradí od cieľa.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Odhalíte slabé miesta vo vašom partnerskom vzťahu. Môžete sa tak vyvarovať zbytočných chýb. V práci sa nedajte odbiť v diskusii o dôležitých otázkach.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Pre dnešok platí: trpezlivosť ruže prináša. Každé prenáhlenie sa môže prejaviť len negatívne. Usilujte sa ovládať, zvlášť ak narodení na začiatku znamenia.