• Dnes je: Piatok 20. mája 2022 meniny má Bernard

Horoskopy

Horoskopy pre Štvrtok 19. máj 2022

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Máte sťažené podmienky? Môžete za ne i vy. Zdá sa, že to preháňate so skromnosťou. Ak sa rozhodnete pre razantnejší postup, nezabudnite na toleranciu. Vyplatí sa vám to.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Kozmické priestory vyžarujú potrebnú energiu pre vaše upokojenie. Máte šancu vyriešiť všetky nepríjemnosti spojené s prácou i súkromným životom.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Dnes vám práce neubudne. Budete zahĺbení len do svojich citových problémov. Konajte ohľaduplne, ak vás priateľ požiada o pomoc.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Tak ľahko, ako by ste si to predstavovali, to predsa len zatiaľ nepôjde. Nejaký čas budete musieť ešte vydržať nápor útokov, ktoré sa budú na vás valiť z rôznych strán.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Dostanete vynikajúcu správu. Určite vám zlepší náladu, čím narastie aj vaša výkonnosť. Akcia, ktorú ste nedávno rozbehli, bude úspešná.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Odložte strach pred nadriadenými. Máte predpoklady na rozhovor s autoritatívnymi jedincami. Zmysel pre správnu argumentáciu vám otvorí všetky dvere.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Dnes máte výborný deň na vybavovanie. Všetko pôjde hladko a bez problémov, treba využiť možnosti, ktoré sa vám budú ponúkať. Ak budete váhať, niekto vás predbehne.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Poznanie môže byť prvým krokom k polepšeniu. Porozmýšľajte, kde ste urobili najväčšiu chybu a prispeli ku konfliktu. Potom už nebude také ťažké pri dobrej vôli všetko urovnať.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Vo zvýšenej miere sa u vás prejavuje túžba po harmónii. Možno práve preto, že cítite priveľké tlaky na svoju osobu, čo vás veľmi zaťažuje, predovšetkým z psychickej stránky.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Chceli by ste sa pustiť do niečoho nového. Máte dostatočný prehľad? Dnes veľa urobíte pre to, aby ste ho znovu získali. Pomôže vám náhoda.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Doobeda síce nastanú nejaké zmeny, ale vy zotrváte na pôvodnom stanovisku. Máte možnosť vyriešiť krízovú situáciu pokojnou cestou. Dosiahnete výborný výsledok.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Dnes veru práci veľmi neublížite. Zahĺbite sa len do citových vzťahov. Nezabúdajte, že aj iní majú starosti! Konajte ohľaduplne, ak vás priateľ požiada o pomoc.