• Dnes je: Streda 30. novembra 2022 meniny má Ondrej, Andrej

Horoskopy

Horoskopy pre Štvrtok 1. december 2022

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Ak chcete meniť beh udalostí, môže sa vám to dnes podariť. Na mieste je však opatrnosť, pretože sa stretnete s veľkým odporom. Pohodlnejšie by bolo do toho sa nepúšťať.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Skôr ako sa rozhodnete pre niečo celkom nové, mali by ste najskôr vyskúšať, čo to spraví na verejnosti. Nemôžete si predsa dovoliť robiť nepodarky.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Najskôr sa snažte pozbierať všetky potrebné argumenty a až potom s nimi vyjdite na verejnosť. Predčasný zásah by ani vám, ani veci nijako nepomohol.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Hoci sa vývoj akcie predbežne zastavil, využite príležitosť a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch svojho úsilia. Budete sa môcť lepšie pripraviť na ďalšie kroky.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

V práci sa môžete tešiť úspechom. I v rodine vládne spokojnosť. Dávajte si pozor na cestovanie v dopravných prostriedkoch, zlodejov je stále dosť.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Nenechajte sa vyviesť z miery banalitami. Radšej sa zdržte zbytočných komentárov. Z večerného rozhovoru vyplynie zaujímavá možnosť. Niečo to však bude stáť.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Hoci v práci zvládnete aj to, čo vás nebaví, v súkromí to nebude až také dobré. Konflikty, ktoré vzniknú, sa snažte rýchlo odstrániť. Môžu vyvolať veľa zla.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Pred vami sú úlohy, ktoré si vyžadujú sústredenosť a dôslednosť. Nemali by ste ich brať na ľahkú váhu, mohli by ste utrpieť väčšiu škodu, ako by vám mohlo byť príjemné.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Doterajšie napätie sa trochu uvoľňuje, ale vy ešte stále premýšľate o všetkom, čo ste doteraz museli podstúpiť. Bolo by lepšie zbaviť sa ťažkých myšlienok a plánovať si niečo nové.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Pripravte sa na zmeny. Aj keď netúžite po postupe, je tu pre vás šanca. Slabšia pamäť je len výsledkom vášho preťaženia. Pokúste sa viac relaxovať.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Nijako sa nebudete môcť vyhnúť odpovedi na opakované otázky. Odpovedajte zrozumiteľne a budete mať pokoj aj pre budúcnosť. Je dôležité, aby mali v záležitosti obe strany jasno.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Usilujte sa šikovne dostať zo situácie, keď sa na vás obrátia s takými požiadavkami, ktoré nemôžete splniť. Aj veľkorysosť má svoje trvanie. Dôležité je, aby ste mali čisté svedomie.