• Dnes je: Štvrtok 28. januára 2021 meniny má Alfonz

Horoskopy

Horoskopy pre Utorok 26. január 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Nápadov budete mať veľa, ale na okamžitý úspech to ešte nestačí. Mali by ste sa viac angažovať vo veci, na ktorej vám záleží. Prestaňte sa rozptyľovať maličkosťami.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Dnes vybočíte zo zaužívaných noriem a dôsledne presadíte vaše podmienky. Využite priaznivú finančnú situáciu a doprajte si všetko, na čo máte chuť.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Nejaká zmena vás na chvíľu vykoľají zo zabehnutého spôsobu života. Či bude lepšia alebo horšia, to závisí od vás. Neváhajte prijať pomocnú ruku.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Dosť dlho už odďaľujete stretnutie a nemrzí vás, že niekto chce vedieť na čom s vami vlastne je. Nenapínajte ďalej jeho trpezlivosť a povedzte aspoň zhruba, o čo ide.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Cítite, že ak nevyužijete šancu, ktorá sa vám teraz ponúka, neskôr budete ľutovať. Zaktivizujte teda všetky svoje sily a zariaďte všetko potrebné. Oddychovať môžete neskôr.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Nemali by ste istú finančnú záležitosť ľahko prehliadnuť. Teraz sa vám zdá málo zaujímavá, ale o nejaký čas bude lákavejšia. Porozmýšľajte o tom a až potom robte závery.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Ráno vás nazlostia nejaké maličkosti. Získate pocit, že nikto neberie na vás ohľad. Neľutujte sa. Ak budete pozornejší, získate dobrú radu.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Pocítite túžbu napredovať a dosahovať vrcholy úcty, moci a vplyvu. Nesprávate sa trochu bezohľadne? Môžete mať kvôli tomu problémy v citovom živote.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Ani dnes nevyjde všetko podľa vašich predstáv. Ak chcete dosiahnuť úspech, musíte tvrdšie pracovať. Osviežením môže byť menší flirtík.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Cítite sa oslabení vo vašej výkonnosti? Nedajte sa vyprovokovať k podráždenosti. Podľa možností sa nezaoberajte obchodom ani zárobkovou činnosťou.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Pokračujte v akciách a vaše meno si iste mnohí zapamätajú. Všimnú si vás aj na miestach, kde je to žiadúce. Pozor však na namyslenosť, voľný pád býva rýchlejší ako výstup na vrchol.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Ponúka sa vám pomoc v podujatí, ktoré nemôžete zvládnuť sami. Neodmietajte ju. Stretnete osobu, do ktorej by ste sa dokázali zamilovať.