• Dnes je: Pondelok 16. júla 2018 meniny má Drahomír

Horoskopy

Horoskopy pre Utorok 17. júl 2018

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   Ročný horoskop Baran

Úspešný deň pre ľudí pracujúcich v oblasti zdravotníctva a školstva. Ostatní dokážu riešiť problémy s humorom. Poobzerajte sa po vedľajšom zamestnaní.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   Ročný horoskop Býk

Silnejúca intuícia bude vhodne podporovaná. Vyriešenie zamotanej situácie, ku ktorej ste nemálo prispeli, je na obzore. Venujte sa tvorivej činnosti, môžete dosiahnuť pekné výsledky.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   Ročný horoskop Blíženci

Nemali by ste dlho otáľať s rozhodnutím. Niekto na to netrpezlivo čaká. Priveľmi nešpekulujte a urobte to, čo cítite. Môžete sa spoľahnúť na intuíciu, že vám správne poradí.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   Ročný horoskop Rak

Kto nepracuje, nič nepokazí. Držte sa dnes tohto hesla po celý deň. Pri roztržkách radšej ustúpte. Najlepším spoločníkom bude pre vás nejaká kniha.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   Ročný horoskop Lev

To, že dokážete spontánne rozhodovať, je dobre pre vašu prácu. Je výhodné byť rýchlejší ako tí ostatní. Popritom však nestrácajte chladnú hlavu, aby ste nevyrobili nijakú hlúposť.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   Ročný horoskop Panna

Dnešok vám prinesie nejedno prekvapenie. Dostanete potrebnú vzpruhu, ktorá vás poženie dopredu. Je načase, aby ste začali konať, nehľadajte len prekážky.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   Ročný horoskop Váhy

Aj keď všetko nebude prebiehať celkom optimálne, to pozitívne by malo prevážiť. K tomuto záveru prídete na konci dňa, ak si ho nepokazíte nejakou malichernosťou.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   Ročný horoskop Škorpión

Pracovné výsledky budú síce fantastické, ale predčasne nejasajte. Niekomu bude príliš prekážať váš úspech a môže vám ešte popoludní niečo prekaziť.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   Ročný horoskop Strelec

Vďaka neobvyklému nápadu sa presadíte v práci. V citovej oblasti nastane mierne oblačno. Všetko sa dá vo večerných hodinách do poriadku.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   Ročný horoskop Kozorožec

Nenechajte sa celkom znechutiť a pokračujte vo svojich plánoch a predstavách napriek všetkým ťažkostiam a problémom, ktoré celú záležitosť komplikujú. Šťastie je na vašej strane.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   Ročný horoskop Vodnár

Ambície zo včera ustúpia a budete sa snažiť upevniť terajšie postavenie. Možno niekto príde s významnou ponukou. Nemusíte ju hneď prijať.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   Ročný horoskop Ryby

Môže sa vám stať, že vás vonkajšie okolnosti vženú do úzkych a budete chcieť zmeniť doterajší spôsob života. Leží vám na srdci niečo z minulosti a neviete sa s tým celkom vyrovnať. Čas to vyrieši.