• Dnes je: Štvrtok 04. marca 2021 meniny má Kazimír

Horoskopy

Horoskopy pre Utorok 2. marec 2021

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Zbytočne sa zaoberáte vecami, ktoré patria minulosti a nedajú sa vrátiť späť. Malo by vás to poučiť, že je lepšie, keď dvakrát meriate a raz odstrihnete. Všetko má svoj zmysel.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Vaša sústredenosť na prácu nebude až taká, ako ste si predstavovali. Planéty vám naznačujú problémy so zdravím. Vaše nápady dnes radšej nerealizujte.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Využite pomerne priaznivé vplyvy na získanie ďalších dobrých kontaktov, ktoré vám prídu raz mimoriadne vhod. Konečne by ste mali prejaviť väčšiu odvahu na konkrétne činy.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Dnes majte oči a uši dobre otvorené. Mali by ste sa veľa dozvedieť z neúplných rečí a nepriamych narážok. Čo vám zostane nejasné, to vám vysvetlí blízka osoba.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Bude sa vám dariť práve na tom úseku, kde najviac túžite po úspechu. Vašu spokojnosť však môžu narušiť určité správy. Nedajte sa však vyviesť z miery.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Telom aj dušou sa zasadzujete za vec, ak ide o realizáciu vášho predsavzatia. Váš recept, ako sa zbaviť prípadných nepriateľov, je osvedčený -- byť vždy o niečo vpredu.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Dnes budete veľmi aktívni. Asi sa aj rýchlo dozviete, čo za svoje úsilie získate. Tešili ste sa na nejaké stretnutie? Zdá sa, že je ohrozené.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Nedajte sa dnes vyprovokovať na definitívne rozhodnutie. Vaša pozornosť je veľmi rozptýlená, preto nedokážete sledovať každú maličkosť, ktorá môže byť chytákom.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Povinnosti nemáte, ale okolo vás sa bude stupňovať napätie a nepokoj. Nikto nebude schopný vám vyhovieť. Pomôže sprcha, aspoň na chvíľu nadobudnete prívetivosť.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Ak sa v pracovných projektoch príliš upriamite na úspech, dosiahnete ho podstatne neskôr. Cieľ získate len usilovnosťou a vytrvalosťou. Niekoho rada padne na úrodnú pôdu.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Budete mať nutkanie konať egoisticky, čím by ste mohli stratiť náklonnosť niektorých ľudí. Asi prezradíte niečo, čo môže vyvolať roztržky.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Dnešný deň je vhodný na veľké skutky. Asi už máte naplánované niečo veľkolepé, lebo hneď ráno sa smelo pustíte do práce.