• Dnes je: Streda 30. novembra 2022 meniny má Ondrej, Andrej

Horoskopy

Horoskopy pre Utorok 29. november 2022

horoskopy baran Horoskop Baran       21.3. - 20.4.
Charakteristika Baran   

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

horoskop byk Horoskop Býk          21.4. - 21.5.
Charakteristika Býk   

Dnes nastane trochu komplikovanejšia situácia v partnerských vzťahoch. Bolo by rozumné, keby ste dokázali pristúpiť na kompromis. Nespadne vám z hlavy hrebienok a situácia sa upokojí.

horoskop blizenci Horoskop Blíženci      22.5. - 21.6.
Charakteristika Blíženci   

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

horoskop rak Horoskop Rak           22.6. - 22.7.
Charakteristika Rak   

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.

horoskopy lev Horoskop Lev            23.7. - 23.8.
Charakteristika Lev   

Ak chcete aspoň načas dosiahnuť vnútorné uspokojenie, porozmýšľajte, čo by ste mohli urobiť, aby ste rozšírili okruh svojich záujmov. Nemá zmysel, aby ste sa stále zaoberali tým istým.

horoskopy panna Horoskop Panna        24.8. - 23.9.
Charakteristika Panna   

Ak ste si odložili nabok v minulých dňoch veľa vecí bez vybavenia pre nedostatok času, dnes to budete môcť napraviť. Môžete rátať aj s cudzou pomocou. Zažijete niečo, čo vás poteší.

horoskopy vahy Horoskop Váhy        24.9. - 23.10.
Charakteristika Váhy   

Musíte vypnúť, inak sa budete stresovať kvôli každej maličkosti. Čo tak ísť do hôr? Prekvapí vás niečí neočakávaný návrh. Skúste ho prijať, neoľutujete.

horoskop skorpion Horoskop Škorpión  24.10. - 22.11.
Charakteristika Škorpión   

Zabudnite na prácu a venujte dnešný deň len odpočinku a stretnutiam s priateľmi. Opatrne s alkoholom! Rečami by ste si mohli spraviť z niekoho nepriateľa.

horoskopy strelec Horoskop Strelec    23.11. - 21.12.
Charakteristika Strelec   

Jedna správa vám umožní vidieť veci v novom svetle. Využite túto príležitosť a pokúste sa starý problém zniesť zo sveta. Osobné záležitosti sú teraz priaznivo ovplyvňované.

horoskop kozorozec Horoskop Kozorožec  22.12. - 20.1.
Charakteristika Kozorožec   

Pokúste sa svojmu partnerovi venovať viac pozornosti. Môže sa ľahko stať, že kvôli vašim pracovným povinnostiam nadobudne pocit, že vám na ňom záleží.

horoskop vodnar Horoskop Vodnár         21.1. - 19.2.
Charakteristika Vodnár   

Chcete sa realizovať na úkor niekoho blízkeho? Už predpoludním zistíte, že je to zlá cesta. Vydáte veľkú sumu peňazí. Nebojte sa byť štedrí, dnes sa vám to vyplatí.

horoskopy ryby Horoskop Ryby             20.2. - 20.3.
Charakteristika Ryby   

Záleží len na vás, aký bude dnešný deň. Majte stále na mysli, že všetkého veľa škodí. Dávajte si pozor na nové známosti, aby ste si nezranili nielen srdce.