• Dnes je: Utorok 21. novembra 2017 meniny má Elvíra

Horoskopy na každý deň, horoskopy na celý týždeň

Horoskopy pre Pondelok 20. november 2017

horoskopy baran Baran       21.3. - 20.4. Charakteristika Baran
Málokoho dokážete odmietnuť, keď sa na vás obráti so žiadosťou o pomoc. Zázraky však tiež málokedy dokážete urobiť. Vysvetlite, že si netreba robiť zbytočné a falošné nádeje.

horoskop byk Býk          21.4. - 21.5. Charakteristika Býk
Najradšej by ste rozobrali problém do podrobností. Zbytočne by ste však komplikovali situáciu. Ak zoberiete vec zo správneho konca, zistíte, že sa dá riešiť celkom jednoducho.

horoskop blizenci Blíženci      22.5. - 21.6. Charakteristika Blíženci
Bez reptania prijmete všetky zmeny, ktoré začne partner uskutočňovať. Vyhnete sa tak konfliktom v citových vzťahoch. Zvolili ste správnu taktiku.

horoskop rak Rak           22.6. - 22.7. Charakteristika Rak
Na pracovisku konečne dostanete odpoveď na otázku, ktorá vás už dlho zaujíma. Svoje poznanie si však nechajte výlučne pre seba, v budúcnosti vám prinesie neoceniteľné výhody.

horoskopy lev Lev            23.7. - 23.8. Charakteristika Lev
Dnes by ste sa mali dobre pripraviť na jeden rozhovor, pretože dostanete otázky na telo. Neberte to ako útok na vašu osobu a nedajte sa sebe znať, že vás to rozčuľuje. Práve to by potešilo vášho spovedníka.

horoskopy panna Panna        24.8. - 23.9. Charakteristika Panna
Nájdite si čas a porozprávajte sa s blízkym, o ktorom viete, že má starosti. Len tak predídete pohrome. Vystríhajte sa ľudí, ktorí sú kvôli úspechu ochotní zapredať aj najlepšieho priateľa.

horoskopy vahy Váhy        24.9. - 23.10. Charakteristika Váhy
Nezaťažujte rodinu vašimi problémami, mohli by ste sa stretnúť s nepochopením a s nezáujmom. Ak vám ide najmä o úspech, počkajte ešte nejaký čas.

horoskop skorpion Škorpión  24.10. - 22.11. Charakteristika Škorpión
Nepúšťajte sa do ničoho riskantného. Stavte na istotu aj vtedy, ak sa vám to zdá nemožné. V citovej oblasti vás čakajú príjemné chvíle plné lásky a porozumenia.

horoskopy strelec Strelec    23.11. - 21.12. Charakteristika Strelec
Ak by prišlo dnes k vážnemu rozhovoru s partnerom či kolegami, nemali by ste natoľko trvať na svojom práve. Ak budete postupovať diplomaticky, môžete niekoho aj získať na svoju stranu.

horoskop kozorozec Kozorožec  22.12. - 20.1. Charakteristika Kozorožec
Dnes zrejme nepodáte žiadne mimoriadne výkony. Skôr budete mať snahu stáť bokom od ruchu kolo vás. Zaťažujú vás myšlienky o jednej záležitosti z minulosti. Hľadajte ponaučenie.

horoskop vodnar Vodnár         21.1. - 19.2. Charakteristika Vodnár
Dnes môžete správne zareagovať na provokáciu svojho okolia len za predpokladu, že budete vopred správne informovaní.

horoskopy ryby Ryby             20.2. - 20.3. Charakteristika Ryby
Nie je potrebné, aby ste opakovali pokus z minulosti. K inému výsledku sa zrejme zatiaľ nedopracujete. Radšej sa pripravujte teoreticky na ďalšie pokračovanie.